Oblecenie z trznice alebo od cinana, kupujete?

Príspevok v téme: Oblecenie z trznice alebo od cinana, kupujete?
luxina

ahoj,chcela by som vediet aky je vas nazor na lacnejsi textil z trznic a napr.cinskych textilov,mate nieco odtial????mne je dost luto vyhadzovat peniaze za znackove oblecenie....co sa tyka oblecenia takmer vsetko mam odtial to,pred tym som investovala kopu penazi do zn.oblecenia a ziaden rozdiel nevydim-len v tej cene,ale co sa tyka topanok je to uz horsie,cinske topanocky mi uz tak nevonaju...mozne z tych ich drahsich modelov,za 5 € urcite nie!
ja mam oblubeny obchod EXLUZIV(na kollarovom nam. v blave oproti novej scene)-maju tam tovar z ciny,turecka niekedy z polska ....nie je to az take smejdne ako na blasakochpotom v blave je taka podobna este tatiana na obchodnej a na nam.SNP vola sa tuzim Maxim?neviem...nieco z max,no proste chcem vdeiet ze co si o tychto vyrobkoch myslite,pretoze nie vzdy palti cena=kvalite

jajka001_

ked neviete co s oblecenim, poslite mi ho. ja nakupovanie neznasam, obchodom sa vyhybam, a idem len ked uz naozaj musim. neskutocne dlho si vyberam kym si nieco kupim. a teraz ked mam dieta na to uz naozaj nemam cas. napriek tomu mam tiez plnu skrinu starych veci co uz nenosim. vacsinou su to veci co mi nesadli a ani som ich nenosila.

paradnica

tak do MOJSEJKY mas este velmi daleko,lebo ta jeden kusok kupi za 50 000sk,ale ja osobne ti verim,lebo uz su aj take diagn.zavislost z nakupovania

resetka

zuzka,to som presne cakala,taketo reakcie.Vedela som, ze mi nikto neuveri.Preto som sa ani nechcela zapojit do diskusie,len som si ju citala a usmievala sa,ako tu baby pisu,ze kolko coho maju a pomyslela som si,boze,to keby som napisala ja,tak neviem,ci ma trhnu.Nie,nevymyslam si,ani sa tym nechvalim.Viem, ze je to chore,ale je to pravda.Najradsej by som ti vyfotila tie veci,len napr.plavky mam v 2 velkych vreciach platovych a vies si predstavit,ze aky je to maly kus latky a ked je natlaceny v 2 vreciach....Tie som radsej ani nepocitala, ze kolko ich je.A su vsetko nove,este nenosene.Asi si myslim, ze budem nesmrtelna, ked verim, ze to niekedy vynosim.A este nieco - presne si trafila.V nasom meste ma volaju Mojsejka a myslim,ze ani ona v pocte kusov handier nema na mna .Do prace som naposledy chodila 4 reoky a predstav si,ani jeden den som nemala to iste za celke roky.to by ti mohli potvrdit byvale kolegyne.A fakt netrepem.

zuzka005

resetka nehnevaj sa,ale podla mna si riadne vymyslas alebo sa len potrebujes chvalit.Vobec tomu neverim, co pises.A myslim, ze nas tu je takych viac.Pravda,ze Ti to nezavidime,len myslim,ze riadne prehanas.Hras sa na Mojsejku ci co?

kukuricka

vies co je srandovne.?.....ze ty ani nemas sancu zodrat nejaku vec.....
na tvojom mieste by som aspon polovicku vyradila, a mas pokoj.......neverim tomu ze tam mas 120 rifli ktore sa daju nosit bezne.....inak potom tie veci niekam zanes....treba mysiet ekologicky:)..... poculi ste o tom ze v v anglicku maju taky zvyk, oni casto tiez vyraduju veci, a davaju v igelitkach k second. obchodom.......a potom peniaze co sa z toho vytazia idu do afriky a krajin kde to najviac potrebuju..

kukuricka

to resetka: na tvojom mieste by som si zalozila second hand,tolko veci....... ale este jedno mi nejde do hlavy ...ty sa v tom vobec vyznas?.....
ale podla mna si dobre z nas utahujes.. inak celkom nevydareny vtip.......

monika+íá

resetka s tymi detmi a bytom ta uplne chapem, ja som byt zariadovala velmi dlho kazdu prkotinu som si strasne dlho vyberala a dieta tiez stale len mu niečo hladam aby bol pekne oblečeny stale v niečom novom

paradnica

resetka-nic v zlom,ale potom si sobecka,lebo ked mas domacnost manzela,tak aj tam treba dat nejaku tu korunu.A tvrdit niekomu,ze sa nezmeni,lebo ty si sa nezmenila,zalezi to na okolnostiach,povahe..........