Najlepsi balzam na pery.....

demelza

odporucam balzam D´oliva z lekarne. mne na suche pery uzasne pomaha a okrem toho ucinkuje proti herpesom a "kutikom"

siuzan

ja osobne som vyskúšala už veľa balzamov, pretože sa mi vysušujú pery, ale najhoršie výsledky som dosiahla s balzammi od Oriflame. Ja som si kúpila ten s aloe vera a nie som spokojná. Na perách vytvára také biele hrudky a je to dosť viditeľné a nepríjemné. Používam ho iba na noc, keď ma nikto nevidí :) Inak už som vyskúšala aj taký červený tiež s Oriflamu, ale ani ten mi nevyhovoval. Má tuhú konzistenciu a nedá sa dobre nanášať. Okrem toho po chvíli úplne na perách sčervenie a vyzerala som ako klaun. Tak asi tak k môjmu názoru o Oriflameských balzamoch .

MMMaruska

jediný ktorý moje pery znesú je od značky Neutrogena. Je to z lekárne. KKs ale je drahý a ja ho rýchlo mínam...

Po tom ako sa mi vyhádzali pery sa ho neodvážim meniť. Vďaka nemu môžem používať rúže a dávno som nemala herpes a suché pery... To som asi nemala nikdy:)

mnamka257

uplne dokonaly je balzam od nivey...ja som s niveouspokojna celkovo.pouzivam od nich vsetko-od kozmetiky na vlasy az po opalovacie kremy

ajwinka

..baby skúste vyskúšať balzamy na pery z obchodu s prírodnou kozmetikou LUSH...mala som dlhodobo problémy s popraskanými perami..vyskúšala som množstvo balzamov, ale jediný tento mi pomáha..

lavandula

ja som skusila od garnier ten cerveny a je fakt suprovy na popraskane a suche pery. chcem skusit aj ine farby, ci su tiez take dobre. a je dobry aj ten od astridu, ako pisali uz niektore. akurat sa mi vzdy zlomi a ked aj nie, tak polovica zostane v tom ciernom spodku, ale je velmi dobry a lacny.

kiki

Katusaa, nemyslim ze jahodove labello je podobne ako to balea. Mne hrozne vysusovalo pery, az tak, ze som si ich tyzden davala do poriadku, takze Balea skoncila hned v kosi.

majolenkkka

vitalos cherry jednoznacne najlepsi na suche pery, prijemne ich zvlacnuje a staci mala vrstva. tie z oriflame vision- humus, strasne farbia a su hrozne tuhy, ani sa poriadne nedaju dat na usta, no a potom klasika labello sun, alebo honey :)