Aké sú najkrajšie vlasy?

SiSA89

Mno ja mam vlasky tmavo hnede az cierne(prirodzene, nefarbene) ...mno a mam zopar pramienkov bledunkeho meliru (slonia kost)....vlasky mam dlhe(asi 5 cm pod lopatky) vlnite,...aj ja si myslim,ze vlasy maju byt hlavne zdrave,leskle,silne a vtedy na farbe az tak nezalezi...aj ked kazdej pristanu ine(napr.ja si samu seba neviem predstavit ako bloncku)

sandy21

kazdemu sa ine hodi. vseobecne sa hovori,ze najkrajsie su blond, ale napr. Angelina J v jednom filme bola blond a absolutne jej to nepristalo. tiez napr. Czoborova alebo Luc.Bila nenosia blond, lebo sa im to asi nehodi

fialocka

na farbe podla mna nezalezi, ale skor som za prirodzene, zdrave, dlhe vlasy. A ked sme uz pri tom, co hovorite na extravagantne ucesy? Ja ich moc nemusim... :)

kwccccc

Ja mam dlhe vlasy, vlnite, az take mierne kucierkave obcas, a farbu mam taku zlatisto hnedu, svetlu...niekde to volaju dokonca ze stredna blond, ci co :-/...Pritom pre mna je to hneda, vrrr! Akoze fakt, enviem, co je na tom blond, lol. blond by som nechcela, ale kazdy rad nieco ine. Vela ludi mi hovori, ze mam krasne vlasy, aj tu farbu mi stale hovoria, lenze ich nemam najhustejsie, na objeme mi pridava sem-tam to, ze su take vlnite a nariasene. No skoda, pritom som odmalicka chcela mat krasne vlasy, som zavidela tym babam v reklame :). Ale to musis mat dane asi, lebo s objemom nic nespravis, najma ked ti padaju.

Inac, mne ako babe, sa strasne pacia aj kratke vlasy, akoze take frizury pre kratke vlasy. Ked ma holka super huste vlasy a nahodi si kratky uces, vyzera bombasticky!!! Keby som mala huste vlasy, aspon na leto si take hodim :D. Nech pekne vynika aj šija. Inac ako dievcatu sa mi babska farba vlasov pacia niektore odtiene hnedej, alebo tmavoblond (nie blond!) a CERVENAAA, proste taka rysava je kraaasna.

U chalanov je to prave naopak...Paradox :D. Tam sa mi stale pacili blondiaci :). Alebo hnede vlasy popripade, take svetlucke najlesie :). Uces mi je teoreticky jedno, len aby nebol moc kratky, proste aby som mala za co chytat, co stiskat, a v com sa prehrabavat :). Kratke moc nemusim.