Chcem mat mensi zadok a stehna!!!

iriska

betka,co preslo hmm? budlozer??
:DDDDDD
tak ho pozdrav,ze nam chyba,ale ak je mu lepsie na pokeci,tak nech sa tam ma fajn!

jaja

ja uz nie,uz som z toho vyrastla a pokial som nedrzala 30 rokov dietu mala som dobru postavu a po prvej diete si telo zvyklo a pokazilo sa,terz len cvicim a...zabera to lepsie,dietu uz nikdy viac!!!.komu su sudene boky,nikdy ich nebude mat take,aby bola s nimi spokojna.

jaja

ja,ja ano,ano,janošik,niekedy je to ozaj KUS krasy,ale tym mladym babam to pride neskor,ze je to tak a ja som nebola ina.je lepsie mat boky - hruska ako brucho- jablko.sme zdravsie(aspon).

fliacik

ja mam zas opacny problem som nizka a drobna. Meriam 155cm 47kg(mozno sa vam zda vela pri takej vyske ale nie je) A obvod bokov biednych 86 cm

betka20

iriska:minule som bola na pokeci a hmm mi napisal povedal ze ho to preslo a pozdravuje ta.Prepac zabudla som ti to odkazat.No dnes som to znova urobila ale prisla som na jednu vec myslim ze to dokazem.Som veriaca a rozhodla som sa ze sa zrieknem prejedania a sladkosti.:-))

iriska

betinka ahojky.ako sa ti dari? to,co pise jaja je 100 percentna pravda.mam kamaratku,robi na gynde a velmi ju zaujima vsetko okolo toho.presne toto mi raz vysvetlovala,ze jednoducho zena musi mat siroke boky a ten tuk na bokoch je velmi dolezity z viacerych dovodov. preto maju dievcata s anorexiou a bulimiou problemy aj s hormonami a zenskymi vecami.
a napis,ako postupujes s tym zvracanim? ak nechces za par mesiacov lutovat,ze mas problemy so zaludkom a so zubami, atd,tak,mooja,z kratsej cesty prec. cvic a vela zeleniny,popripade nehadz do seba vela rozneho jedla naraz.ryza + zelenina, masko+zelenina. ovocie nekombinuj s nicim,jedz ho doobeda a kolko len chces.tato strava je lepsia,ako nejedenie alebo pravidelne zvracanie.
napis mi,ako sa mas,co mas nove a ako sa ti dari! minule som tu niekde zahliadla hmm.
ten nas nechal v stychu!
:DDDDDDD

jaja

Podla vysledku vyskumov Institutu preventivnej mediciny zeny so sirokymi bokmi ziju dlhsie a maju sa v zivote lepsie.tuk okolo bedier produkuje v organizme enzym adoponektin,ktory zabranuje upchavaniu ciev,cim zaroven chrani tieto zeny pred aterosklerozou.a my uz len dodavame,ze twiggy nie je idealom pre kazdeho muza,ale podla inych vyskumov väcsina muzov dava prednost prave zenam so sirokymi bokmi.chcete viac?