čakám dievčatko :))

mojaeni

To ta nevyslo tak draho.
Bola som v Poprade a platila som 60Eur!
Vravim, so samotnym ultrazvukom som bola spokojna, lebo som videla, ze lekar sa snazil, aj som mala dva krat prestavky na chodbe a som sa prechadzala po chodbicke a potom som znova lahla na lozko, aby sa mala otocila, lebo nebola idealne, takze takto som si ju vychutnala. Len keby som vedela, ze DVD takto odpiskne, tak za to neplatim.

kraaska

mojaeni a kde si bola?My v hlohovci,no je to od nas trosku daleko,asi hodinka cesty autom ale nelutujem,boli sme v nedelu a platila som 40 eur...ty kolko?

mojaeni

No tak to budes mat peknu spomienku. ja som bola ozaj sklamana z toho DVD, lebo tiez som cakala, ze mi tam nahra cele vysetrenie , aj ked bola este malicka, ale toto...vysetrenie samo o sebe bolo dobre a dokladne, tiez mi vsetko poprezerala a poukazoval, vsak nam to trvalo hodinu cisteho casu.

kraaska

Tana nemyslim ze je to zbytocnost,vsetko nam pekne poukazoval,a odmeral mu vsetko,pozrel aj srdiecko a vsetky vnutorne organy ci su v poriadku :))este aj to ci je dostatocne mnozstvo plodovej vody :) mojaeni ano mame aj dvd na com je nahrate cele vysetrenie,trva okolo 20min...

mojaeni

Ahojte kočky,
Tana takze sa vam vas malicky predviedol.A teraz uz mas apson istotu, ze to je skutocne chlapcek.A mas aj DVD?Lebo ja am, ale su na nom ln postahovane obrazky,nic take ze "dietatko v akcii"...
Tana, ja si tiez myslim, ze partneri sa este mozu milovat, akurat mozno jemnejsiea teda davat pozor a vyberat polohy, ktore neobmedzuju teba a tvoje brusko.

tana 147

no ja na 3D nejdem, moj manžel mi povedal, že to je zbytočnost, tak som sa s tym už zmierila:(( to si videla už pekne aj tvaričku, čo? ja som to vzdy chcela vidieť...no čo už:D ozaj a jedna taka otazka na telo, vy este mate normalne pohlavny styk? lebo sa ma minule manzel pýtal, či este možeme, no ja som povedala že ano..ale sama neviem:DD

kraaska

ahoj baby,no tak v nedelu sme boli na tom 3d ultrazvuku,a podla lekara je vsetko ok :)) 100% ze cakame chlapceka,pekne sa nam ukazal,je strasne zlaty :)) a vy ako?