Zápach z úst, žiadne pokazené zuby, ani problem so žaludkom.

martin525

PROSIM porate mi niekto ako sa zbavim neprijemneho zapachu z ust mam neustale bieli jazik trapi ma zle travenie malokedi som nazachode mam aj afty .....ako sa toho vsetkeho zbavit som uz zufali ,,,,,,,,dik...

mariaj

Mozes mat bacil helicobakter v zaludku,malo enzymov,malo kyseliny,niektore potraviny ti horsie travi a hned mas zapach z ust.Skus zaludocne caje,nejake enzymi atd.Pan RNG casto pise o zlom traveni na tychto strankach.hladaj.Alebo k doktorovi.

kohut

po riadnom umyti zubov si pritom vydrhni aj jazyk normalnou kefkou ktorou si aj zuby drhnes a potom vyplachni usta listerinom neriedenym,,do toho potom hod do ust poriadne stiplavu zuvacku a mas to !! ak nemas problem zo zaludkom tak to musi zabrat,,

jok

Az 85% pripadov zapachu z ust, je jazyk. Ten treba kazdy vecer dobre vycistit. Nesmu ti krvacat dasna! To je dalsi problem, bakterie, ktore sa dostanu pod dasno sa rozmnozuju, travia a vylucuju!!!
Ja ti radi stary recept. Kazde rano, predtym nez prehltnes prve sliny, to nikdy nerob, "neslusne vtiahni" z lyzicky vysoko kvalitny olej a pretahuj ho cez zuby asi 10min. to co vyplujes ma vyzerat ako kysla smotana a je to aj takej farby a konzistencie. Je to stara metoda, ktorov mozes bojovat proti bakteriam v ustach.

zzzz

Alebo môžeš mať na mandliach take biele čapy, ako niektorí a vtedy ani hrdlo nebolí, jednoducho to tam občas je a treba to vytlačiť.

pepan2

je to ťažké ale ten kto tým trpí to necíti Tak mu to jemne naznačte neprajem TO NIKOMU ale isto je to pre každého nepríjemné ...

miley7856

skusim na tyzden vynechat mliecne vyrobky a tak kazdy druhe den jest kyslu kapustu na precistenie criev.
Povlak na jazykku nemam lebo si tu "škrabku" strkam tak hlboko do hrdla že až plačem a ma napina, takže povlak to nebude celkom isto.
Dakujem zatial, dam vediet čo a ako dopadlo.