Hak...skodi nasmu zdraviu?

Príspevok v téme: Hak...skodi nasmu zdraviu?
fialka_4

Ahojte dievcata,zeny...
Co hovorite na toto?

www.dreamingwolf.sk

Chcela som vediet,ci aj na Vas sa prejavili nejake zavazne neziaduce ucinky...
kazde telo je ine ale aj tak nebudem si radsej zbytocne nicit zdravie ak je to vazne nebezpecne...
viem,ze uz tu asi o tom pisane bolo,ale nenasla som to...
tak prosim piste tie co ste mali nejake problemy spojene s uzivanim hak...
dik pa

anika77

"me for me" ... Nie, vobec to neboli, je to taka dlha palicka a na konci vata ako na palicke do ucha ... na sekundu to mozno zacitis, ale neda sa povedat ze by to bolelo. Ale robi sa to tusim az od 23 rokov .. a pocula som, ze nieco sa zmenilo v zakone ohladom preventivnych prehliadok, takze je mozne ze tie krvne testy sa uz nerobia, lebo ich nepreplaca poistovna .. treba zistit ...

dadalia 1

Ahojte baby,tak rovno k veci, mam problem, beriem logest vyse roka, a posledny polrok dostavam asi kazdy druhy mesiac hnedy výtok cca10 dní pred menstruaciou. po vysadení tbl sa menzes zosilní aj so špinením. poradte prosím, som zúfalá, gynekolég hovorí, že mám stále len zápaly, no neviem , lebo sa bliekam teplo. dik

anika77

"me for me", mal by ti cca. raz za rok zobrat krv, ktorej sa urobia pecenove testy a hormonalny profil. Neviem ci sa z toho robia este dalsie veci, existuju indikatory pre srdcovo cievne choroby ako napr. C-reaktivny protein, ale to sa myslim bezne nerobi (a vsetky uzivatelky ho maju zvyseny ... cize aj vacsie riziko tychto ochoreni).
Okrem toho je dobre, ked urobi aj pap test (ster z krcka maternice), kedze pri hak je vacsie riziko rakoviny krcka.

me for me

cafte, chcem sa vas opytat ake testy by mal robit gynekolog pri uzivani hak..uz to bude druhy rok co beriem mercilon a lekar sa zatial nevyjadril ku ziadnym testom..

andrea777

ja uz som citala vela o HA a aj reakcie zien a prevazna vacsina bolo nieco v zmysle "HA neberiem a uz nikdy nechcem." najprv som si aj ja chcela dat predpisat, mam priatela, zlepsi sa mi plet... ale nakoniec som si to rozmyslela. nechcem do seba pchat nejake hormony, ziadna antikoncepcia nie je uplne 100 percentna a chranit sa da aj inak :)

andrea777

ja uz som citala vela o HA a aj reakcie zien a prevazna vacsina bolo nieco v zmysle "HA neberiem a uz nikdy nechcem." najprv som si aj ja chcela dat predpisat, mam priatela, zlepsi sa mi plet... ale nakoniec som si to rozmyslela. nechcem do seba pchat nejake hormony, ziadna antikoncepcia nie je uplne 100 percentna a chranit sa da aj inak :)

fialka_4

CMu_Q dakujem za prispevok (aj ostatnym)
...to ma mrzi :-(,ze to tak dopadlo...
ja beriem hak uz vyse roka a nevsimla som si ziadne negativne ucinky...
vlastne sa mi vyskytla anemia,to je blbe...ale niesom si ista ze z toho...
ale mozno ano nikdy predtym som to nemala...
mam ist teraz niekedy k doktorovi,ktovie,ci mi nieco zisti...
ale dost o tych neziaducich ucinkoch citam preto som chcela vediet...
a ked som si toto precitala...aj ju najneskor za pol roka vysadim...