Gynekologicka prehliadka

Príspevok v téme: Gynekologicka prehliadka
kikiki

Ahojte.Pravdepodobne budem musiet ist na gynekologicku prehliadku. Som este panna takze ma bude vysetrovat cez konecnik (myslite ze je lepsia zena alebo muz?)a bude ma vysetrovat aj cez posvu? kedze mam uz 15 rokov a nemam este menstruaciu. A este mam otazku ci mi bude vysetrovat aj prsia?pretoze (aj ked sa za to hanbim ale zaidne nemam). a asi by som teda mala ist aj na endokrinologicke vysetrenie ci nemam nedostatok rastoveho hormonu. Dakujem

meForMe

zajtra idem ku nemu s dalsim,asi miliontym zapalom ci kvasinkami,no to je jedno,a spytam sa ho ci sa mi aj chysta spravit nejake vysetrenia,napr. tie pecenove testy a pod..ak nie tak beriem kartu a utekam ku inemu:)

sajfina

meForMe tak tu jedine pomôže zmeniť gynekológa,aj mne bral krv pred predpísaním HAK a každý rok mi ju na preventibke tiež berie,na sono som bola 1x,keď som mala 21

marry5577

chcem sa opytat, to sono pri vysetreni sa roby aj sono prs aj sono tym pristrojom ktory sa zavadza do pochvy,alebo ten pristroj sa pouziva len pri podozreni tehotenstva? dakujem

leerka

meForMe, to mas naozaj neakeho neschopaka, ktory nic nevie...
mne bral krv predtym ako mi ipredpisal antiku, dokonca osm musela absolvovat hematologicke testy, pre istotu, lebo mi v tom case zomrela babka na trombozu, ale ona uz bola stara...
a pecenove testy a krv mi berie takisto kazdy rok na preventivke a vtedy mi aj prsia vysetruje hmatom...na sono prs ma poslal prvykrat pred dvoma rokmi (mala som 22) a pootm kazde dva roky sa taqm chodi....

meForMe

no to neviem..ale asi nie..mam ist aj na gastroenterologiu, tak tam by mi mali zistit preco sa mi zelezo nevstrebava..

meForMe

nie..on mi ani nebral krv ked mi predpisoval antiku..a pred par tyzdnami sa len cudoval ze chodim na infuzie kvoli anemii.keby mi ju zobral vtedy mozno by to nezaslo tak daleko..som zvedava ci mi bude brat krv aspon kvoli pecenovym testom..a od kolkych rokov sa posielaju baby na sono?

sajfina

meForMe,prsia sa vyšetrovali na každej ročnej prehliadke,ale teraz už nie,teraz baby posielajú na sono...tam ťa tiež v rámci preventivky neposlal?

meForMe

baby ma gynekolog vysetrovat prsia na kazdej prehliadke?uz ku nemu chodim rok a nikdy mi nic take nerobil..zacinam si vsimat ze moj gynekolog asi nema vela vedomosti co sa jeho odboru tykaju..

heureka

ahojte..mno aj mna to caka. nebola som este na prehliadke u gynekologa a to uz mam 19r. som este panna tak nie som nejak obzvlast nadsena z tejto navstevy,ale bohuzial som si nasla hrcku...nekladiem vam ziadne otazky len som mala potrebu zvernejit svoje obavy :)