Delena strava

maria21

no kočky ale ja má po 45 a tie nohavice som si kúpila po narodení dcéry keď som šla po materskej do práce tak mna teší aj to. ešte v zime som ich nezapla ( tie nohavice držím ako starožitnosť a povedala som si že ich musím obliecť. Tak si myslím že objem ide dole ale prečo váha nechápem.
Ja mám dcéru ktorá študuje niečo podobné ako Ty Katka lebo si spomínala že si mala skúšku zo sociálnej politiky.
Ona študuje sociálnu pedagogiku. A syn je starší o 2 roky. Ja možno pomaly budem babička.

katka26

:-) no smema mali vidiet ..hnedsom vytiahla veci z nadstavca a sla skusat co mi je dobre, a pod. .-) cista pojasena zenska, ktorej klesla vaha o kilo :-) az som si potom povedala, ze len aby neprisli dva dni, kedy si doprajem nieco ine a cela radost v prdeli :-)

daduss

no tak to už je len na skok od toho... aby začal behať a to už začnú iné starosti... dávať pozor aby niekde hlavu neroztrepal

katka26

Zato ja keby som vytiahla nohavice spred 20tich rokov, tak ich ani po kolena nevytiahnem :-) xixixi mala osm vtedy 7 rokov :-O a ani nemam odma uz take nohavice :-)

vytesujem sa...maly urobil pred chvilkou dva kroky sam bez drzania ...:-) huraaaaaa

daduss

dakujeme Maria...

pekne sa ti to pohlo katka, to je fakt pravda... ja by som už konečne tiež potreboval zliesť po tú 60-tku... ale stále príde niečo do cesty. Tento týžýdeň už nemá čo tak sa hádam pohnem.

majka ... čo to znamená že si obliekla nohovacie s pred 20-tich rokov na seba? no predsa, že stále dobre a rovnako vyzeráš. ja keby som si obliekla nohavice spred 15-tich rokov na seba, tak ich vytiahnem tak maximálne po kolená. -:))

katka26

Ahoj Majka ... nic to raz sa pohne ...pozri jak som ja dlho cakala :-)

A dufam, ze aj s pitným režimom sa to u mna napravi na furt, a nielen teraz nejaké chvilkové obdobie ..

maria21

Ahojte kočky, blahoželám ku skúškam ste šikuľky a Katka tebe aj ku váhe.
Moja váha stojí, neviem čo je s ňou, ale včera som vytiahla nohavice, ktoré som nosila pred 20 rokmi a zapla som ich v pohode. A s tým pitným režimom máte pravdu aj mne sa nie stále podarí dodržiavať ale mám to overené, že keď pravidelne pijem a vypijem aspoň 2 l vody, alebo čaju tak sa aj váha posunie. Musím sa polepšiť.