Zrusenie zivotnej poistky..ake su podmienky

Junak

ahoj treba sa radiť so svojim poradcom ,ktorý ti riešil tu poistku možno ti ju bude vediet zmraziť :-) Naj riešenie

kvietok13

Ja som rusila poistku uz dva krat. Ak chcete nieco dostat, musite ju platit min.1rok.
v prvej som asi po roku dostala 3000tis. a teraz v druhej po 3r platenia cca 13tis.sk.
Teraz mam kooperativu.

riesenie

baby, odporucam prv nez to zrusite zistit si ake su ine moznosti. napr. jeden prispevok, ze 3000 mesacne, je to vela, ale najdolezitejsie je si pozriet za co vlastne platite. pokial tu budu taky, co rozmyslaju len ako zarobit... tak to bude aj tak vyzerat

nerozhodna

AK SA NIEKTO VYZNA V POISTAKCH TAK MI PROSIM VAS PORADTE.
DO KTOREJ POISTOVNE BY STE RADSEJ SPRAVILI SI ZIVOTNE POISTENIE DO ALLIANZU ALEBO DO GENERALI, A ESTE JEDNA VEC AK MAM POISTKU 2 ROKY A 8 MESIACOV KOLKO ASI BY SOM MOHLA ZA NU DOSTAT AK JU ZRUSIM DIKY.

mrvulka

tvária sa,že ako im záleží na vašom dobrom zabezpečení,ale pritom len myslia na svoje vysoké príjmy.Myslím tým poisťovákov.ke´d sa nám narodili deti,ešte som ani poriadne z auta s bábätkom na rukách nevystúpila,a už sa na mňa rútil ten umelý úsmev.Treba byť drzý,lebo ináč sú veľmi dotieraví.

sara13

Vidim ze aj ty mas positka dobres kusenosti s Partners Group, presne ako ja, tiez ma na to navliekla kamoska a ked som to chcela zrusit velmi rychlo sa otocila a bolo po kamaratsve. Takze si kocky davajte pozor aj na komosky aj na positovakov. Velmi zel skusenosti mam. Ani mne nevartili nic, rusila som zmluvu do roka, takze som prisla skoro o 10 000,-. Takze zdar poistovniam:(

baculík

Ahoj, takže treba napísať žiadosť o zrušenie. Sama som pol roka pracovala ako poisťovák takže v tom viem chodiť. V tej mojej ti do dvoch rokov nevrátia nič a potom minimum. Sami ti to vypočítajú podla koeficientu. Tie peniaze idú na výplaty poisťovákov, krytie poisťovne v prípade hromadnéj poistnej události, tj. ak teraz havaroval autobus. Atď. Ten kto z tebou uzatvoril poistnú zmluvu do roka musí vrátiť všetko čo z tvojej zmluvy dostal a ver sú to ohromné peniaze a po 2 roku vráti 30 percent zisku. Takže čo zarobí to vráti. Aj preto som s tým praštila. POZOR : ak zrušíš poistenie tak výpovedná lehota plynie ešte počas dvoch mesiacov. Ak máš nejaký nedoplatok, musíš to všetko aj tak vyrovnať, lebo ide exekútor.pa

mrvulka

to,že poisťovák musí vrátiť získané peniaze,ktoré dostal od poisťovne za zmluvu.Ak klient zruší poistku do dvoch rokov od uzatvorenia zmluvy.Potom asi nie.