90 dni? niee staci 60 :-)

Príspevok v téme: 90 dni? niee staci 60 :-)
bohemia

je to tu sama 90 dnovka no co tak urobit si vlastny plan na 60 dni?

a to klasicke dodrziavanie ako u 90 dnovej :-) aj ked sa neschudne vytuzenych 20 kg nevadi mne o to nejde ...chcem dat dole par kg do oslavy

zacinam na vahe 78kg
pri vyske 168 cm
a taky moj ciel je 70kg +- :)
aby som sa citila dobre

a kedy zacnem? dajme tomu v pondelok 23. marca :) a ked sa volakto prida budem rada

scarlett

ahojte
tak moje ranajky vyzerali :2 kiwi, obed rizoto a vecera samozrejme to iste,len polka :)
bohemia ako sa drzis? ja celkom dobre...snad mi to vydrzi

lochneska

Ja som ju držala tiež len 6o dní a schudla som 1o kíl, ale už sú dávno naspäť :( aj ked išli späť pomalšie ako som očakávala, no predsa prišli ...

poliewoocka

Babule nie je dobre, ak narano papate len ovocie...potom budete mat vlcie hlady. Dladina cukru vam rapidne stupne a to nie je dobre. Neublizi vam biely jogurt s obsahom tuku max. 2%, ci nizkotucny tvaroh. Telo potrebuje bielkoviny, aby ochranilo svaly.
Vela stastia:)

scarlett

ja som to v pohode zvladala...len pobede som citila trosku hlad....a hlavne nezabudaj dost pit, tekutiny su dolezite :))

scarlett

bohemia :)
ja som zacala jabckami, a uz sa tesim na obed...prve dni budu najhorsie,ale potom pohoda, uz som ju drzala asi mesiac a zaciatok bol najhorsi :((

bohemia

tak co baby zacali ste? ja som si miesto jablcka dala banan :-) inak ten syrik na obedik uz sa tesim kupila som si pazitkovy :) jaj ale hlad mam jak vlk spapam vas tu setky :D

bohemia

tak co baby co si zajtra varite?

ja premyslam na ranajky jablcka
obed cotage syr, nejaku zeleninku schlebikom a vyvar