Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

krem na suchu a citlivu plet

gabona1

Ahoj, ja mám teraz tiež nuance, som spokojná, je to príjemná kozmetika, taká jemnučká. Je aj na suchú pleť, treba sa poradiť v lekárni. Mne ju kúpil manžel v dr. max. Bola som sa tam pozrieť, majú vystavenú a sú rôzne rady. Oni Ti najlepšie povedia, možno Ti na suchú pleť odporučia aj niečo úplne iné.

stastnablcha

ahoj. ja som raz dostala krem od kmotra z anglie a bol neskonale dobry, nieco s aloe vera, len ja hlupa som vyhodila skatulku a neviem sa k tomu dopatrat :( ale celkom mi vyhovuje teraz nuance .. berem ze je to kozmetika z lekarne tak predpkladam ze je aj kvalitna.. ale robi mi dore :)

Karolinka1

Moc vám ´dakujem za tipy, určite si to naštudujem. O bio kozmetike uvažujem už dávno takže je čas sa rozhúpať

christine2

Ja môžem doporučiť tento krem priody. sk/pletove-kremy/205-priody-regeneracny-nocny-krem-s-filtrovanym-slimacim-extraktom-8588006372052.html na starostlivosť večer :-) - hlavne večer sa treba o pleť starať

sonicka_s

urcite skusk nieco s prirodnym zlozenim-viem o com hovorim. Tiez som roky pouzivala tony "chemie" ako vsetci ludia a mala som stale vyrazku. Pokial mas problemy tak treba s tym nieco robit a starat sa o pokozku, neboj prejde to

bee_1

vyskusaj vichy, to je zarucene super znacka, sice trochu draha ale ak pojdes sem www.zlavovy-kod.sk tak tu mozes mat zlavu na to a budes mat lacnejsie, objednavala som uz z tade a vzdy som si nasla nejaku zlavu takze neboj sa toho ze to bude drahe staci len vediet dobre hladat :)

Karolinka1

Ja mám také problémy s pleťou, že sa jej nemôžem už pomaly ani dotknúť, hneď sčervená, svrbí... Bola som u kožnej a nepomohlo, nič z toho čo mi dali v lekárni mi na to nepomohlo, iba mi to vysušilo viacej pokožku.

laurittko

Tak ekd sa ti robiaa vyrazky tak hlavne musis poriesit citlivu plet. Urcite sa zbavit chemiae a podobne. Vyskusaj prirodnu kozmetiku, tam by nemalo byt nic co by ta drazdilo, aj uz dlhe roky na seba, aj na dcerku pouzivam tuto kozmetiku pevoniaeshop. cz/produkt/kategorie/citliva-plet-1

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

krem na suchu a citlivu plet - Fórum - ZDRAVIE.sk