Co znamena, ak niekomu stale tecie z nosa?

babula 333

Ja som užívala pri pri tenčení z nosa a aj zahlienení Imuno C komplex - je to prírodný C vit. s qercetínom, Super Bromelain + Papain a Super Acidophilus 10 miliárd veľmi mi pomohlo. Myslím, že telo sa pomocou hlienou čistí, takže potrebuje detoxikáciu. O prípravkoch si môžeš pozrieť podrobnejšie info na -odkaz odstránený- U mňa to nebola alergia, skôr zlá strava (sladkosti, veľa mlieka), to som sa tiež snažila obmedziť. Nemusí to však byť u každého rovnaké.

jajkafr

xube
podľa toho čo píšeš ide pravdepodobne o alergickú nádchu aj keď si to nepriznávaš... som tiež alergička a "čistá voda" ako píšeš ty mi tečie z nosa stále keďže mám celoročnú alergickú nádchu tak aj v lete aj v zime...

xube

Som alergik, mam sennu nadchu, je nieco medzi sezonnou. Alergiu mam uz par rokov, no nikdy som nemal problem s tecucim nosom. Preto sa viac priklanam k inym vysvetleniam. Momentalne mi neustale tecie z nosa, zvlastne je ze iba z jednej dierky. Este viac zvlastne je, ze mi tecie cista voda - ziadne huste sople.
Ti co vedia ako vznikaju sople, vedia, ze ide viacmenej o slzy. Samozrejme moje telo musi mat k tomu dovod. Takze ak mam zaplneny len jeden nos, a druhy na dany problem nereaguje, tak budem predpokladat, ze mam v tele mikroba alebo latku, na ktoru telo reaguje.

- Dufam, ze nejde o nic chronicke. Je fakt nenormalne aby mi z nosa neustale tiekla voda. Tak sa neda zit! Uz to trva tyzden, je nacase zajst za doktorom.

Ak sa nieco dozviem, tak dam vediet.

tina78

ja mam taku kolegynu, tej v jednom kuse tece z nosa 365 dni v kolu 24hodin denne, niekedy sa to uz neda pocuvat v robote a sa jej cudujem ze stym nic nie je schopna urobit, vsimla som si ze strasne konzumuje cokoladu sladke vsetko... ma nezdravo sivu pokozku a vlasy bez lesku celkovo mi pride nejaka chorobna

simuska

RNG:nemas vobec pravdu v tom ze ked to je chronicke tak sa to da vyliecit,neda sa,akurat sa to da trochu zmiernit.ty to asi nemas podla vsetkeho.

RNG

chronicke este neznamena, ze sa to neda vyliecit. Aj za chronickymi stavmi su nejake priciny, obvykle mikroby, ktore sa daju vybit.

hanahana

ja som bola na ORL hospitalizovana,cistili my dutiny,myslele som,ze s tym budem mat uz pokoj,ale stale mi tecie z nosa a ked som v praci tak aj krv,docitala som sa ze je to chronicka nadcha...nemam z toho dobry pocit

simuska

je to chronicky zapal dutin...neda sa to vyliecit..lebo je to chronicke..je to otrasnea hnusne ale nic sa stym neda robit len pouzivat nejake kvapky,spreje na precistenie nosa.mna sa asi pre 2 rokmi spravila cysta v dutinach a bola som na operaciu,vybrali mi ju a uz je to lepsie..