Zničoho bolesť na celej pravej strane chrbátu a hrudi!

Príspevok v téme: Zničoho bolesť na celej pravej strane chrbátu a hrudi!
tomyczek

Takže vo štvrtok som bol u kamoša a lahol som si a dal ruky za hlavu lenže mám problém z pravačkou pretože som ju už mal 4 krát vyklbenú v rameni... ked som chcel dať naspať ruku tak ju nešlo dať naspať ... nakoniec som ju jakosi z spoza hlavy dostal alke z bolesťou na druhý deň už bolela ... včera (sobota) som mal takú nepríjemnu bolesť pod lopatkami tak moja priateľka mi to trocha natrela a vymasírovala chladivým gélom lenže potom to bolo ešte horšie... bolesť sa postupne rozširovala a nakoniec ma bolela celá pravá pólka chrbátu.... išiel som ju odprevadiť domov a čím som viac kráčal tým viac sa to rozširovalo aj smerom dopredu... teraz som na tom tak že ked si odkašlem tak mam tlak na plúcach aj ked sa nadýchnem... veľmi ťažko sa mi spalo stakou bolesťou ale nejako som to uspal ... Prosím Vás neviete z čoho to môže byť? Ďakujem

tomyczek

nebol lebo m ito skočilo krásne naspať lenže nemôže to by nejaká coroba bo ma hlavne boli pravá strana pluc aj ekd dýcham

tomyczek

nebol lebo m ito skočilo krásne naspať lenže nemôže to by nejaká coroba bo ma hlavne boli pravá strana pluc aj ekd dýcham