NAJ depresivne kocky!!!

babenka

slusny muz, pytam sa preto,lebo som mala a stale mam problem s imunitou. ono sa to zhorsilo po niektorych zlych skusenostiach...tiez vo vztahoch,ked uz o tom vsetci,zacala som byt stale chora, a robili mi testy,preco reakcie mojej imunity nulove. dokonca po jednom teste som hned ochorela,lebo mi tam pichli nejakeho sajrajtu a kedze imunita nebojovala,tak 2 mesiace som sa vylizovala z problemov. tie testy...neviem ako sa volali,ale zistovali,kde mam problem: ci bunkovy,hormonalny...atd. a vysledok - ziaden problem. moze to tak byt???

asd

jaaaj, tak uz asi viem preco mas problem s tym, ze zeny nechcu zodpovednych, inteligentnych... Mozno sa milim/mylim?, ale z toho tvojho prispevku som mala pocit, ze nikoho nemas - ale ak na niekoho vybehnes s takymto slovnikom, ze imunity, imunostimalcie, ovplvnenie buniek imunitneho systemu...imunoregulacie..., tak sa potom netreba cudovat. ja kym som to precitala, xi. Ale stale neviem, co to je. Akurat ze mozem machrovat pred sefikom az do vecera, ze poznam taketo vyrazy,xixixi

slusny_muz

pre babenka and asd: Hej imunity, imunostimalcie, ovplvnenie buniek imunitneho systemu...imunoregulacie...etc.

asd

slusny_muz - neboj, uz je to vyriesene. Uz sa davno riesi ina tema medzi nami /janosik, brunca a ja/. Ozaj, ty si lekar, ci co - dakde som to citala - je to pravda?

slusny_muz

Neviem preco stale blavakov povazujete za nejakych inych ludi. Su to taki isti ludia ako inde...mozno sme trochu sebavedomejsie a mame svoje nazory...ale este preto niesme namysleni....

giv

brunca moja zlata,dakujeeeem za tvoje postrehy a navrhy.
v prvom rade mi prepac,ze som to zbabrala, nestihla som sa na cas dostat domov.kamoska sa potrebovala vyrozpravat,a tiez ja jej.
podobna psychika a podobne depky a pohlad samej na seba. ibaze prave mi stastna opisovala svoj novy objav...chlapca,ktory stal pri nej v najhorsom,povzbudzuje,dviha,ked sa citi najhorsie,oblapí ked to potrebuje, a to su zatial kamarati...ale prevaluje sa to na blizsi vztah...nie ako ta moja "chaba nadej", ktoru si aj ty v bode 2 zhodnotila s davkou opatrnosti :(( a babovku ani ja nemusim a nechcem.
dakujem za tvoj podrobny pohlad a posudok. vsak uvidime...myslim,ze keby som plakala a depkovala ja,tak by aj on zo mna...ale, kedze to je len moj dojem nepotvrdeny konkretnymi skusenostami, sancu dam. popytam sa aj dievcat a uvidime.
inak,teraz janosik necitaj, ale aj kamaratky v okoli ba ma odradzaju od blavakov, dokonca mi jeden kamos blavak rozpraval, ze aj on a jeho partia chlapcov vyrazali hladat si babenky mimo ba. aj si mimo nasiel. ale nehadzem vsetkych do jedneho vreca...mozno 1% normalnych tam existuje -janosik :))) -ved inak by som neplanovala prave tomu "mojmu" dat sancu č.1. :)))
takze uvidime o mesiac alebo dva.
(ked mne sa zda aj trufale,ze si vobec myslim,ze mam narok a pravo na lasku a vztah...preto nezacnem prva,ani nikdy nic neodkazem po kamaratkach!!!)