Preco ma prestal pritahovat v sexe?

Príspevok v téme: Preco ma prestal pritahovat v sexe?
chcem zmenu

ahojte, mam problem s mojim priatelom. sme spolu skoro dva roky. On je velky fesak, muzny, ma vsetky vlastnosti, ktore by si podla mna zena zelala u muza. Ale napriek tomu to je v posteli dost biedne. Neviem ci to tak vnima aj on..
Co sa tyka jeho vyzoru,ked sa nanho pozriem, tak niekedy vo mne vzplanie akoby dalsie zalubenie, lebo je fakt to, co som vzdy chcela.
Ale ked sa spolu milujeme, je to stale o tom istom a uz ma to ubija :P Bud ja hore, alebo on hore, obcas on zozadu. Niekedy mam chut po sexe normalne plakat, lebo aj napriek tomu, ze vzdy dosiahnem orgazmus, tak sa necitim uspokojena.
Uz som to aj priatelovi hovorila, ze ma to takto uz nebavi, ze vzdy sa milujeme neskoro v noci, ked uz nemame energiu. On totiz cez den nechce, nema chut ani cas. Vzdy sa na to vyhovori. Raz som mu prichystala prekvapenie.Kupila som si krasne spodne pradlo, zapalila sviecky. Ked vosiel do spalne, tak zacal byt uplne v rozpakoch, akoby nevedel co ma robit. Ja som sa cakala, ze sa potesi, ze si tu atmosferu uzije. Ale on ostal uplne mimo, bol nervozny, umelo ma bozkaval a ja som chcela, nech to skonci. Najhorsie bolo, ze sa mu ani nepostavil z tej nervozity. Podla mna sa citil hrozne a rovnako hrozne aj ja:P On mal predtym totiz problem s erekciou.Bolo to podla mna psychickeho razu, vzdy pri sexe mu opadol. Trvalo to asi pol roka.Potom sa to nastastie vratilo do normalu a teraz sa to objavi uz len obcas.
Trosku pritom zhodil vinu aj na mna, ze som ho jednym cinom priviedla k tomu, ze ma problemy s erekciou.Totiz raz ked sme sa vratili vecer domov /cely den sme sportovali/,tak som mu ho zacala hladkat, hrat sa s nim.ale len chvilu. Potom som nanho vyhupsla, ale jemu po par sekundach splasol.Ja som sa nahnevala, lebo som bola vtedy strasne nadrzana. Proste hormony sa vo mne vzburili a bola som zato nanho hnusna.Ale kamosky mi vraveli, ze aj im sa to obcas stane. Co je horsie, on si to zobral osobne, a odvtedy mal vlastne tie problemy.
Mne to uplne zobralo sebavedomie, nemala som potom uz odvahu s niecim zacinat, jemu to zobralo sebavedomie tiez a tak bol nas sex odvtedy vzdy plny neistoty. Hlavne z jeho strany, ci mu nespadne. Ta skusenost so spodnym pradlom tomu este nalozila. Cize moje experimentatorske chute skoncili, lebo sa bojim, ze zase to dopadne takym fiaskom ako vtedy. Moje akekolvek snahy o skvalitnenie sexu odisli dostratena.Ja som mu povedala, co mam rada,tak to robi obcas. Ked sa ho pytam, co ma rad /nieco specialne/, tak povie, ze nic extra, ze on je rad, ked dosiahnem orgazmus.
Neviem to spravne charakterizovat, ale ja sa uz asi bojim mu nieco povedat, aby si to moc nezobral k srdcu a nebolo to este horsie.On je totiz strasne citlivy.
Ja som mlada, sex potrebujem, on je o par rokov starsi a zda sa, ze mu staci aj raz za dva tyzdne :P co mne nie. len ja nechcem aby sa premahal ked nechce. Hovori, ze som atraktivna, ale skutek utek. A to mam fakt dost vela napadnikov.Stacilo by povedat....
Ale to by som nikdy neurobila, lebo ho strasne milujem, viem ze aj on mna a sme si vzajomnou oporou.Je nam spolu krasne...az na toto...
Mate s niecim takym skusenost? dakujem za odpovede..

1Janíčko1

No Bubyna presne to aj tak viackrát skončilo,jednoducho som do nej nevošiel a povedal som jej ,že si nájdem milenku.

bubyna

a ty samozrejme do nej vojdes....nie?? no povedala by som jej pekne krasne... na taky sex ti kaslem moja mila... ved toto co ma byt.. ked nechce.... ries to inak.... ved co sa budes iba ty starat o vas sexualny zivot???, ked jej na nom nezalezi. najdi si milenku...

1Janíčko1

Bubyna Tvoje tvrdenie,že u mňa chyba nebude, neviem či je správne.Ale prečo ju tak nepriťahujem,ako ona ma priťahuje?Neviem na to odpovedať!Ja som za otvorenú debatu.Ale moja manželka nevidí v tom žiadny problém.Jednoducho nemá chuť a koniec.A ja ju do toho nechcem nútiť.Ale zase na druhej strane chce aby som do nej vošiel,ale to len preto,aby ja som sa urobil,ale v tých prípadoch som si istý,že ona to nechce,ale ako keby sa chcela obetovať.To predsa cítim.

1Janíčko1

Bubyna ja osobne nemám problém či už so stoporením,zdržianlivosťou,výdržou,viem sa prispôsobiť a dať to manželke to čo potrebuje žena,ale niekde je chyba-či už vo mne alebo v manželke ,neviem.Som ochotný to rozoberať s manželkou,ale ona v tom nevidí žiadny problém.Ona je asi tiež výnimka,ak má chuť na sex tak strieka a ja to zbožňujem,pri inej žene som to nezažil.Má skutočný dar-to jej striekanie.

1Janíčko1

Vsadiť na žiarlivosť?Prečo?Neviem,ale asi pred 3 rokmi som manželke dovolil,aby mala sex s iným mužom,ale to preto,lebo ja som mal pomer v určitej chvíli s inou ženou.Aj ten pomer moja žienka mala,zažila pekný sex s krásnym vyvrcholením/ako so mnou raz za mesiac/.A po tom inom pomere s iným mužom ak manželka prišla domov,povedala mi čo všetko robili a my sme sa týždeň stále milovali a robili všetko možné.V tom období to bolo naše asi najkrajšie a nsamozrejme s intenzívnym orgazmom a striekaním.

bubyna

janicko..... dufam, ze zajtra ti sem napise viac zien, a skusia ti pomoct.... ja ti mozem akurat tak drzat palceky aby sa to zlepsilo... mozno este tak poradit odbornu pomoc,, ale to si myslim... ze si uz asi vylucil, vsak???

1Janíčko1

Bubyna ja sa snažím,aby som ju do toho nenútil,ale ja mám pocit,že to nechce,ale povie mi,aby som do nej vošiel a potom to chce ,aby som sa čím skôr urobil,ale mňa takýto sex nebaví.Mám rád predohru,romantiku a zakončiť to vzájomným vyvrcholením,ale ako som písal predtým,tak moja žienka sa mi skutočne oddá asi tak raz za mesiac.tie pocity sa nedajú oklamať!Snažím sa s ňou otom rozprávať,ale bezvýsledne!