Moja snubenica sa so mnou nechce milovat.

Príspevok v téme: Moja snubenica sa so mnou nechce milovat.
pato32

Ahojte,mozno sa vam to bude zdat ako banalny problem,ale mna to zacina coraz viac trapit. Snad mi nejako poradite. Som s priatelkou uz velmi dlho, tusim nieco vyse 6 rokov a doteraz sme nemali ziaden problem. Milovali sme sa vzdy ked sme mali chut a vzdy to bolo super. Dokonca aj pocas tehotenstva mojej priatelky to bolo nieco uzasne. Aj potom,ako sa nam narodili deticky sa nic nezmenilo. Nebola ako ine zeny,ktore by sa starali len o deticky a na priatela nemali cas a chut. Vsetko zvladala super,dokazala sa postarat o deticky,studovat venovat sa konickom aj mne. Ale asi pred rokom sa to zlomilo. Prave teraz ked uz deticky trosku podrastli a je s nimi menej prace ako predtym, tak prave teraz ma odmieta. Trva to uz nieco vyse roka. Milujem ju, planujeme svadbu,ale neviem si predstavit zivot bez sexu. Ked sa jej opytam,ze co je s nou,tak vzdy povie,ze nema chut. Ze to nebude robit nasilu (co samozrejme respektujem). Ale nedava mi to zmysel. To uplne stratila chut na sex? Co si o tom myslite? Najma zeny?

winki

ked ti nic nepovie ona tak vidim riesenie navrhni jej vastevu poradne pre partnerov...alebo skus vyspovedat jej kamartku.

daria 34

Pato,prepac,ale stacil mi tento jeden prispevok a uz viem teraz,ze ja by som ta nechcela.Ved ty si obycajne urazlive decko.Si precitaj ine temy,kde sa zeny do seba pustia ovela drsnejsia a viac.tebe tu nikto nic nevycital a ak si si dobre precital,len sme my zeny sa snazili napisat ako to my vidime.Ak to takto robis ale aj doma,tak sa necudujem.Namiesto toho,aby si reagoval,odpovedala my ti pokracovali pomoct,sa len zdujes a bum.caute.No,tak takto sa chlap nechova,Chlap riesi problemy ak nejake su.Kym ty si asi cakal,ze ta tu budeme lutovat,lebo chudacik nemas sex?Ano,je mi to luto,ale v prvom rade sme chceli najst koren problemu a ty si nereagoval na ani jednu otazku.Potom ti clovek tazko pomoze.Precitaj si este raz nase otazky a napis.Kazda mame nejaku skusenost.

pato32

Samozrejme,ze stale nemusi mat chut,ale aspon raz za rok by mohla mat nie? A kto povedal,ze na vsetko bola sama? Myslite,ze ked ona chodila do skoly,tak deti s kym boli? So mnou v robote. Ale to je jedno aj tak. Viem ze ma miluje aj ja ju. Len tento jeden problem. Uz lutujem,ze som tu napisal, namiesto rady tu len cloveka zdrbete. Chytate sa niecoho co som ani nenapisal a co ani nie je pravda. Dik za rady. Caute.

?-?

Madro a to si myslis, ze sice slobodnu zenu, ale s detmi, si iba tak niekto vezme? Velmi sa mylis!!! Necitam vsetky prispevky, iba tvoj, ale co je na tom, ze je "iba" snubenica? Nechapem ludi, pre ktorych je dolezity ten jeden kus papiera. A ked ano, mala to povedat este predtym "vezmes si ma, alebo nie?" pretoze ja chcem, aby si si ma vzal. a basta.

madro

Pato, ja si myslim, ze ona Ta onedlho kopne do zadku, skor nez bude Tvojou manzelkou.Ona uz deti ma a Ty kedze si ju povazoval iba za svoju snubenicu, Ta vykopne a vezme si niekoho, kto o nu stoji ako o osobu, zenu a manzelku - nie iba ako o objekt, s ktorym sa da milovat...
Prepac, ja to vidim takto

asitak

trochu budem o sebe, mozno ti to nieco povie.
Obdobie, ked boli deti, teda do 10 r.
Tahala som ako kon, celu domacnost absolutne komplet, po veceroch som sa ucila do skoly, z prace totalne vycerpana. A preto, ze bol bola aj na potrate, zo sexu som mala hruzu, stacilo, ze mi meskali 2 dni a som bola zrela na psycho. Moj muz mi neustale vycital, ze by som mala schudnut, co mi potom robilo velke problemy pri sexe. PO 13 rokoch sme sa rozviedli.
SUMAR:
vycerpanost z celodennej prace
strach z otehotnenia
vycitky na moju postavu
odpor k sexu (nieco ako vzdor k nezaujmu pomoct s detmi, pracami..budovanie si len jeho vlastnej kariery)
proste pohar sa naplnil a dohodli sme sa o rozvode.
Dnes mam partnera, ktoremu nevadi ze mam svojich 165/70, pomaha mi aj s mojimi vlastnymi detmi, vratil mi sebavedomie, ktore som totalne stratila, a sex sa vratil a musim povedat , ze 100 krat krajsi, plny otvorenosti, bez pocitu viny, ze mam kila naviac.
Rozmyslaj, ci nieco tam nie je aj u teba.

daria 34

Pato,tazko je ti poradit,ked tu nie si.Ono,aj ked nie ste zobrati,moze byt,ze je si tebou ista,ale moze byt aj to,ze si ju prestal absolutne pritahovat.Myslim absolutne.Mala toho mozno dost a pomalicky to v nej zaspavalo.Teraz ked su deti odrastene,nepises kolko maju,ked ona moze konecne mat trosku klud,tak ty napises,ze aj sex je dolezity.Ano,ale ty by si si tym mal s nou pekne prejst a nie sa na to teraz vykaslat.Ja by som ti poradila si zatial pomoct sam a medzitym jej trosku pomoct vo vsetkom na co bola doteraz sama.Byt trpezlivy,ale porozpravat sa s nou.Povedz jej,ze ju mas rad,ze jej das casu kolko bude potrebovat,ale ze ak si ani sama nevie pomoct,mozte skusit na vysetrenie.Skuste si pozriet eroticky film.Ja neverim,ze to nemala rok.Tak si pomaha sama,ak si si isty,ze nema ineho.Ale to je potom znamenie,ze proste na sex ta nechce.Moze ta mat rada,vazi si ta,ale nemusi sex s tebou.Neublizil si jej niekedy?Fyzicky,psychicky,slovne?Aj to dokaze velmi poznacit.