Neoholitelné intímne partie?

Príspevok v téme: Neoholitelné intímne partie?
hruška14

Prosím Vás, potrebujem pomoc. Neznášam totiž chlpy, a tam dole ich jednoducho neznesiem! Ale keď si to tam dole oholím poriadne ostrým strojčekom, vyzerá to hnusne nechutne, lebo sa mi to tam celé vyhádže, sem tam mi vyrážka aj zahnisá+to ešte aj strašne svrbí a bolí. Používam aj penu na holenie na citlivú pleť a samozrejme aj niaku starostlivosť po holení. Depilačné krémy som taktiež vskúšala, ale výsledok ešte horší. Poradíte mi niekto? Nechcem ju mať chlpatú... :(

ROMANUS

Cus lidi, mam 14 rokov a holim si uz 2 roky od 12-tich. Chlpy nemam vobec rad, pretoze pichaju, svrbia a ine.... :-/ Raz som bol v dobrom salone v BA, kde som si dal spravit celkovu depilaciu (intimne partie...) Viem, cudujete sa, ze taky mlady a da si depilovat ochlpenie... Je to mozne a je par takych salonikov, kde mozete ist uz od 15-tich rokov, samozrejme robila tam mojej kamosky segra tak mi to dala vsetko prec.... Newiem ako vy iny, ale urcite to vyskusajte, staci najst na nete. Stálo ma to 8€ (so zlavou a nwm kolko stoji bez nej) B-)

Togeder

Ahoj. Mal som podobny problem. Podarilo sa mi najst staru dobru depilaciu cukrovou pastou.Uz ine neskusam. Ziadne vyrazky,iba hladka pokozka a nove clpky az po niekolkych tyzdnoch...

Lo

Nikinka, cim robia depilaciu v salone, ci kde si to bola? Je to nieco podobne, ako by si si to doma odepilovala? Asi to bude trosku miernejsie ci? :) Kolko to stoji a este ci odstrania vsetky chlpky? Dik :)

7 rocna

zajdite do dobreho kozmetickeho salonu a dajte si ju vydepilovat voskom mate pokoj skoro na mesiac ziadne vyrazky,ziadne falky do hladka a stoji to do 10 euro

supispupis

ahojte .. chcem sa opyatat ze ak podstupim laserovu depilaciu teraz pred letom jeden krat vydrzi mi to na dva mesiace ? alebo budem muset viac toto osetrenie podstupit viac krat ? a boli to ci nie ? a plati sa za jedno osetrenie v intimnych parti asi kolko ak viete napiste .. dakujem :)

luckaaaaaaaa

baby:) ja som prave objavila sudocrem:) mam ho v policke uz dlho, ale az teraz ma napadlo,ze si tym mozem potriet pokozku po holeni... fakt mi to pomohlo... tiez mi zarastaju chlpky a robia sa mi vyrazky... po holeni nezabudnite potriet alpou a ked idete spat, nedavjte si nohavicky, len nejake volne pyzamo... hlavne nie nic tesne... ked pokozka dycha, nezapaluje sa tak. a ten sudocrem je na to fajn:) a celkom pekne vonia...