INCEST?! poradte posiiiiim!

Príspevok v téme: INCEST?! poradte posiiiiim!
jaaaanaa

AHOJ prosim pomozte mi poznate.... mam kamaratku ktora ma rada chlapca maju spolu vztah ale:jeho mama a jej otec su z rodiny vlastne bratrnec a sesternica cize su vzdialena rodina je to neaka vada????ona ma s otho depku lebo ich rodisia za to odcudzuju ale oni sa miluju maju ppekny vztah a su velmi pekny par ale stale su tam neake vycitky pomozte mi ja by som je chcela veeelmi pomoct ma strach s toho ze ak budu mat niekedy deti tak ci nebudu postihnute a ci nahodou to nie je brane ako incest

jaaaanaa

no to ked jej poviem tak ju to urcite potesi lebo uz asi pol roka chodi a stale to riesi mala s toho take obavy hadam jej kamen zo srdca odpadne ze nie je sama ze su uz take pripady.a to evitka tak to mas fakt stastie ze ze nebyvas na dedine ja to tak neberem co na o ludia ale jej rodina sa toho obava ze to budu reci a tak..

neva

Určite nejde o incest. Incest je pohlavný styk medzi blízkymi príbuznými (rodič a dieťa, alebo medzi súrodencami) a to nie sú!!!!
Nech sa tým netrápia, ak sa majú naozaj radi, nech vydržia.

evitka1

Nevidím na tom nič zlé, nie sú z prvého kolena bratranec a sesternica, (to sú ich rodičia).
Môj brat má tiež manželstvo z podobnej situácie.
Náš otec a otec manželky môjho brata boli bratranci.
Su svoji už 19 rokov, majú 2 úplne zdravé deti, všetko je v úplnom poriadku.

alzbee

No to s tymi testami je dobry napad:)) keby v buducnosti naozaj chceli mat deti, tak nech ich mozu mat s kludnym svedomim...
Joooj, no to "sukromie" a reci na dedine...v tomto smere som strasne stastna, ze zijem v meste:))

jajka001

no ked maju uz taky vek, tak si myslim ze maju dost rozumu a je to ich vec. mozu ist na testy geneticke, ci mozu mat spolu deti a ine ich trapit nemusi.

jaaaanaa

ano oni su az z druheho pokolenia a vlastne su dost stary cize neviem no ona ma 23 a on ma 25 ale predtym sa ich rodicia nevnimali ako rodina a vlastne oni riadne o tom ani nevedli ze su z rodiny az kym sa nedali dokopy vlastne su obaja z dediny a myslim si ze ich rodicia sa boj,,co na to ludia"takze asi tak ale vyhovaraju sa na to ze su z rodiny tak neviem je to dost trapne lebo ked niekoho milujes co teda treba riesit nie????

jajka001

kedysi to bolo bezne, ze bratranec a sesternica, potom sa to zakazalo kvoli genetickym vadam deti, oni su sice vzdialenejsia rodina ale genetika je genetika, ta tam ostava, sa necudujem rodicom ze sa im to nepaci. este su sice asi mladi a nechcu sa brat a mat deti:)) ale tak nevies v co sa to moze vyvinut.

alzbee

Myslim, ze to nevadi...keby bola tvoja kamaratka s tym chalanom sesternica a bratranec, tak tam by to vadilo...ale ked su ich rodicia v takom vztahu, tak podla mna to nevadi, lebo oni su vlastne bratanec a sesternica z druheho kolena, nie?