VELKE PYSKY A FARBA

Príspevok v téme: VELKE PYSKY A FARBA
Delta

Mam 14 rokou a mam veľmi velke pysky,to by ani nebol až taký problem čo tu čítam,že chalanom sa to páči a tak ... ale ony su proste take škarede nemaju normalnu farbu su take šede alebo ake take proste škarede ... je to normálne alebo to je nejaký zápal ?? nič ma nesvrbí ... alebo tak ..ale pametam si ked som taky mala iba jeden a potom zacal chytat farbu taku aj ten druhy a uplne su take vytahane. dakujem

meggy10

datelinka ved ja som nenapisala ze jej ma to ukazat, ale opytat sa moze, nie? ja by som tiez neukazala a myslim si ze ziadna, ved sa nam dost napozerali kolko nas naprebalovali.

meggy10

bingham som rada ze mas 22 tolko ma aj moj priatel a aj ty potrebujes dospiet, vies o tom, ze chalani dostanu rozum az po 25-ke?

datelinka

meggy, ty vravis, ze sa ma dievca na toto opytat mamy? ja som mala v takomto veku velmi dobry vztah s maminou, ale neviem si predstavit, ze by som pred nou roztiahla nohy a ukazala jej- mami, je toto ok? :-) presne od cca 13 rokov deti bojuju s vlastnou intimitou, dospievanim, porovnavaju sa a hladaju odpovede inde ako u najblizsich. ta dovera v intimnej oblasti pride az neskor. ja som tiez hladala obrazky nahych zien, aby som sa porovnavala, ci je normalne moje telo. velmi rychlo a ocividne sa meni, preto to mlady clovek takto tazko vnima.

meggy10

aluska aj ja som mala brat, len som nestihla, ale teraz uz beriem. ale mne len tehotenstvo a maly dopomohol aby som dospela a ukludnila hormony.