ktory druh antikoncepcie je najzdravsi?

blondska

ahojte.chcela by som sa len pre istotu spytat, či antikoncepcia Diane 35 naozaj chrani aj pred otehotnenim.....lebo vsade o nej pisu, ze sa predpisuje predovsetkym na liecbu akne, problemy s vlasmi atď.Tak teda či ma aj ochranny ucinok.dakujem

niekto

baby uvedomte si ten hlavny rozdiel ibuprofen si das povecme 4 krat do mesiaca
hak sa berie kazdy den niekolko mesiacov ci rokov ....

CMu_Q

uz len ked si vezmete ze pri HAK sa musia robit rocne(polrocne) tzv. preventivne testy, tak to taka "hracka" ako ibuprofen asi nie je - nemyslite? ... je jasne, ze kazdy liek ma neg.ucinky, ale zavisi od toho, ako, a do akej miery vedia zhorsit zdrav. stav organizmu pri ich uzivani. HAK je stokrat skodlivejsia ako obycajny ibuprofen.... Uz len z laickeho pohladu to clovek vie vydedukovat...

mirka 23

palacinka, jasne že je to tak, len mam taký opocit, že sssssss pracuje v zdravotníctve a vie toho asi najviac zo všetkých, my nič nevieme.

palacinka

sssssssssss, nesuhlasim s tebou, je pravda ze vela liekov ma negativne vedlajsie ucinky, ale napriklad z Ibuprofenu sa ti nezahustuje krv a nesposobuje riziko trombozy, cize by som povedala ze negativne ucinky HAK su niekedy horsie nez u inych liekov

mirka 23

sssssssssssss, veď o to ide, všetky lieky škodia, tak načo ich brať? Ja som chemicku tabletku nemala v ustach ani nepamätám, ale je to minimálne 5 rokov, lebo sa viem vyliečiť dobplnkami, načo do seba pchať chemiu. A potom sa mamičky čudujú, že majú choré deti.

ssssssssss

henten clanok na badatel.sk je totalna blbost, HAK samozrejme nie uplne neskodna, ale kazdy jeden liek ma nezaiduce ucinky, neexistuje absolutne ziaden, ktory by bol bez nich...a asi kazda zena ktora HAK brala vie citat pribalovy letak,ze???
a okrem toho, kazdy vie, ze z HAK mozes mat cysty na peceni a ze ti ju vazne moze poskodit...ale to aj ibuprofen alebo vitaminy preboha...citajte clanky od odbornikov ak chcete mat odborne znalosti..

giliana

ahojte, vdaka za prispevky, kupila som ten pharmatex, snad nebude stipat.. okrem toho kondomy budemem pouzivat tak...snad to bude stacit...

liana28

Antikoncepciu nie...Ja spocitam plodne a neplodne dni. Uz 4roky a zatial sme neotehotneli... Ale uz sa chystame ... :-)

mirka 23

Ja by som ti poradila, aby si HAK nebrala. Telo sa z nej po vysadení spamätáva aj rok a viac, bolo by pre teba potom velmi komplikované a zdlhavé otehotnieť. Navyše HAk má negatívny vplyv aj na vývoj bábätka., ktoré potom môže mať zdravotné problémy.
Ak máš čas,tak tu je veľmi dobrý článok o HAK:
-odkaz odstránený-