Zivot bez priatelov..

Príspevok v téme: Zivot bez priatelov..
lucia7777777

MAm pocit ze v mmojom zivte sa zatial nikdy nevyskytli skutocní priatelia. Pod pojmo skutocní myslím takí, kt by sa o mna zaujimali a kt by stali o moju spolocnoost.. Vacsinu casu dna a prazdnin stravim sama. Keby nenapisem nejakej kamoske tak mne sama od seba nenapise asi ZIADNA.. NEprehanam , ani sa nelutujem, ale naozaj to tak je . Pri tom myslim zze ked sme spolu tak si mame co povedat.. Ale vacsina mojich priateliek ma chlapcov, cize mozno aj v tom je chyba.. ja neviem,, ale vzdy som mala a mam pocit ze nikam nepatrim. Ze nikto o mna naozaj nestoji.. okrem rodicov.. teda aj tí by mi mohlo prejavovat trochu viac dovery a nie mi dost veci zakazovat... CAsto ked som sama placem.. MYslim ze zivot bez priatelov je fakt prazdny.......

User_37597

co sa tyka prihovorenia sa aj umna to tak je...mam 22 mozno sa nezda lebo som dost malicka ale bud sa mi prihovori smradlavy stary uchylak,cigan,decko a uz ma dokonca balil aj nas kocur :D

a co sa tyka kamratov mam len jedneho kamrata s kt sa len sem tam stretnem a pokecame.ale nic extra...mam priatela kt mi robi spolocnost ale coskoro budem mozno uz aj bez neho...
zivot je svina a treba sa naucit s tou svinou zit.

Scotch

vidis, tebe sa takych prihovori kopa, mne ani taki nie :D no dobre obcas, nejaky stary a doost pachnuci clovek sa ma spyta kolko je hodin, ci nemam peniaze alebo len tak pozdravi, ze dobry den :D ale inak...asi je naozaj so mnou nieco zle :D ale nie, som rada, ze to nie je casto.. klop klop klop :D

bingham

xdanielax mne sa stava ze si vedla mna na lavicku sadne pekne holka v miniplavkach...ale len na drazdiaku...aby som to upresnil(inde na lavicke nesedavam) :)

xdanielax

noo uz zacinam byt nervozna vzdy ked sa mi niekto hentaky prihovori..a ze ich je plno! nechapem to :D teraz na leto sa zas vyrojili. Vam sa to nestava?

xdanielax

a ja som dnes chcela byt chvilu sama so psom, tak som si sadla na lavicku na slnko a hned nejaky debil uchylny stary v miniplavkach sa mi zacal prihovarat, tak som sa musela nastvat a odist :-/ :DD ach jaj..:D

Scotch

keby som nemala priatela a jednu kamaratku (s ktorou som sice malo, ale je jedina s kym travim cas okrem priatela), tak by som asi umrela na samotu.. a som rada, ze priatel si vystaci so mnou nebeha kade tade na dlho s kamaratmi, je nam spolu dobre, vieme sa porozpravat... som za to vdacna..
niekomu samota nevadi, niekto si vystaci sam a je mu najlepsie ked aj je sam.. aj ked to mozno len navonok. ale ja nie som z tych..skoda :D hodilo by sa mi to.

nerf

este raz musim zdoraznit som velmi velmi rada ze nie som sama s takym problemom .este jedna vec ma trapy a to ked sa ma ludia (ty co ma poznaju )pytaju preco som stale sama to to mi strasne ide na nervi a potom som smutna lebo ja to tak nechcem nikto nechce byt osameli .ako ste na tom vy priatelia