ako dostat vodu z tela

sway

delphia si mimo.Musis obmedzit latky,ktore vodu v tele zadrziavaju a potom tie,ktore su v tele "vyplavit"- dostat ich von:-)
zuzula11 ja chapem:-)Tak vyskusaj spojit vsetko dohromady:-)Napr. 2dni vynechaj bielkoviny a soli,popijaj nejaku tu bylinu,co ti odporucili a potom nasad nejaku dobru dietu,pridaj viac aerobnej aktivity,saunuj sa a budes vyzerat SUPER!:-)

ferah

Instruktor chcel povedat asi tolko ze sa potrebujes zbavit nadmernej vody v tele a nie aby si sa uplne dehydratovala, ved to by nedavalo logiku, znicila by si si metabolizmus a mohla by si aj skolabovat. Niekedy sa stava ze su bunky nasiaknute vodou viac ako je normalne (zadrziavanie vody- napr. v tehotenstve), vtedy pomozu mocopudne potraviny, akym je i vodovy melon, alebo v lekarni je dostat taka pilulka .. A nezavisle od toho ze 90 perc. melonu tvori voda, obsahuje mocopudne latky, podobne ako spargla, ktora je v celku nie moc stavnata..

oxy

lupe dla toho potom aj voda ma mocopudne ucinky. cim viac pijes, tym viac chodis hadzat moc do wecka. tak s tym melonom je to iste. he-he

zuzula11

Sway ... fitnes som robila pred 15 rokmi, odvtedy sa vela zmenilo ... Nechystam sa na sutaz, ale na dovolenku a chcela by som manzela mierne prekvapit ... Ved to poznas - nove plavky, pekne pradelko, opalena pokzka ... Makala som v posilke, aby som sa spevnila, len sa chcem teraz vyrysovat ...

delphia

lupe, ja netusim co vie sprosty, ale ak chceme telo odvodnit tak sa to nerobi tak, ze sa najprv naleje vodou (a melonom sa evidentne do tela dostava voda) . malo by to byt aj pre teba logicke, ze odvodnenie sa docieli, ak sa tekutina nedodava do organizmu, len vylucuje. tym sa znizi obsah tekutin v tele. uz chapes?
ty brďo.... :))

sway

zuzula11,
ked si byvala fitneska,tak neviem,ci ta uspokoji moja odpoved.Mne totiz nie je jasne,preco sa mas nasilu odvodnovat,ked sa nechystas na ziadnu sutaz.Ja by som jednoducho prestala solit,(co vlastne ani nerobis),pila co najviac vody (ziadne extremy 5litrov a destilka) a zvolila nejaku dietu,co plus minus setri svaly - napr. sacharidove vlny.

zuzula11

Bibba ... on vlastne nie je moj trener, cvicim sama, len chalanisko v posilke, instruktor, ak niekto potrebuje pomoc. Pytala som sa ho, ale ten hned na mna vytiahol svoje flasticky s tabletkami - a na to ja nie som.

Radca - o zihlave viem, to pijem pri detoxikacii. Tie ostatne bylinky vyskusam - ale ako to myslis, ze budem mat problem dostat vodu naspat do tela?