blbnú hormóny, cvičím, málo jem, no váha stúpa !!

Príspevok v téme: blbnú hormóny, cvičím, málo jem, no váha stúpa !!
hormony

je tu niekto s podobným problémom?
cvičím na orbitreku, jem zdravo od februára, kedy som vysadila antikoncepciu, nedostala som menzes 4 mesiace..telo mi nereagovalo na pohyb ani diety. znovu som nasadila antiku, moje hormony zošaleli, cvičím ako blázon, skoro nejem a moja váha len stúpa..som z toho zúfalá, je tu niekto kto má niečo podobné?
moc dakujem za každú reakciu

queen.emka21

kuratenko: uz som sa skontaktovala so spoluziakom ak nebude problem tak mi to donesie z Ameriky, ale neviem co si mam dat este kupit. RNG spominal Yam, Qertencin a este nieco..........takze co by som si mala dat doniest?
moj mendzes bez antikoncepcie nepride, robia sa mi cysty ked neuzivam HAK a vsetky naznaky na syndrom polycystickych ovarii splnam :-( na nestastie

kuratenko225

queen.emka: ja si to idem objednavat zo swansonvitamins.com, 4 balenia yamu a 4 balenia Saw palmetto, pricom ma to vyjde 63 eur... s postovnym.. takze paradna cena v porovnani s tym co by si kupila na slovensku ( a o kvalite nehovoriac)...

sice sa tu bude musiet zaplatit aj clo a dph, co bude okolo 15-20 eur, ale stale sa to oplati...

queen.emka21

baby podarilo sa Vam objednat ten Yam za relativne znesitelnu cenu bez vysokoheo postovneho???? aj ja chcem, tam mi poradte. tento tyzden navstivim gynekologa, ale obavam sa, ze u mna to vyzera na PCO, snad mi to nepotvrdia :-(

karioll

hormony
pokial viem,je slobodna volba lekara,cize podla mna ked ti obvodak da listok na endokrinologicke vysetrenie,v zasade by ta mali zobrat.ved na kramaroch je kazdy den cele slovensko........drzim palce

hormony

karioll

štítna žlaza - nefunguje ako má..žijem v anglicku a tú mi doktori nevedia pomôcť,hovoria že som v poriadku :d:D:D idem domov sa dať vyšetriť a dúfam,že mi nasadia liečbu..inak dakujem za tu BA,ale nevezmú ma len tak pokial tam nemam doktorov ani nikoho..našťastie som objednana v mojom meste,len netuším čo mi tam povedia a ako to budú riešiť..len verím že sa dám dokopy a dostanem svojú váhu späť

karioll

nerozumiem terminu stitna zlaza uplne v prdeli.standard je t3,t4,tsh z krvi,ale to ti asi robili.ja by som si nasiel ineho endokrinologa.poznam pripad obezity z chorej stitnej zlazy,ma vyse 220 kg,mlady chalan asi tak 35 rocny.
je velmi vela zlych a hlupych lekarov,sam som to zazil par krat.velmi dobri su na 3.internej na kramaroch v bratislave

hormony

kariol

čau.prestala som užívať HAK, nemala som menzes 4 mesiace, hormony sa mi prestali ako keby vytvárať a nasadili mi HAK aby som opäť dostala menzes.dostala som,ale telo sa nevie spamätať z toho.doktori povedali,moje hormony a štítna žlaza je úplne v prdeli doslova...takže blbnú mi hormony aj váha a telo nereaguje na nič..
a čo sa týka jedla,nepovedal si mi nič čo by som nevedela.aj tak dik

karioll

blbnes ty a nie hormony.ked nejes,telo spomali metabolizmus a nevyda nic z tukovych zasob.cize aspon 5 x denne zjedz nejaku blbost,hlavne je treba jest vsetko,cize sacharidy,bielkoviny a tuky,a ked zacnes chudnut,zavisi od nadvahy,ale normalne je 0.5-1 kg za tyzden

hormony

zlaťa

čauky, to že som napísala skoro nič nejem.. myslela som tým nadbytočne sa neprežieram a nejem nič mastné či sladké.vyzerá to na problém so štítnou žlazou a hormonmi celkovo..vysadenie antikoncepcie mi toto spôsobilo..