ALS - amyotrofická laterálna skleróza

Príspevok v téme: ALS - amyotrofická laterálna skleróza
m+m

Dobry den.Otvaram temu na toto ochorenie,nakolko sa o nom malo pise a je zopar ludi aj na Slovensku,ktori ju maju.Presiel rok,odkedy ju diagnostikovali mojmu otcovi.Choroba velmi rychlo progreduje.Otec za rok schudol 25 kil, je slaby a pohybuje sa uz len s pomocou bariel.Budem rada,ak sa podelite o to,ako to prebieha u vas,resp.vasich blizkych,ake metody terapie skusate.My sme uz skusili takmer vsetko.Aj alternativnu medicinu, aj liecitelov, ale bezuspesne.

sf

Uprimnu sustrast Ivka a Weka, viem ze je to tazke.

To Miro.
Existuje viac liekov v stadiu skusania ale na Slovensku mame legiaslativu, ktora nedovoluje skusat lieky.

Jediny prijaty liek je zatial riluzone, ktory musi odsuhlasit zdravotna poistovna, pretoze je drahy a pomaha spomalit proces len trocha.

Vo svete sa samozrejma skusaju sa aj dalsie lieky, kmenove bunky a prirodne pripravky ako napr. kokosovy olej - najdes na www.alsforums.com a forum o skuskach liekov na www.alsforums.com

Miro73

to Bio zivot

Dobry den,

Ja s otcom chodievam na biorezonanciu do TN , konkretne do bioharmonie, no zial nie s moc velkym uspechom, chorba sa ani nezastavila a ani sa nic nezmenilo, v poslednej dobre otcovi zacali dost rychlo odchadzat ruky, ale na nohach je nejaky mierny progress k lepsiemu, ale naozaj iba mierny. pod tym miernym myslim ze ma v nich vacsiu silu, aj ked stale nechodi a v labej nohe ,s ktorou uz skoro vobec nepohol sa mi v kolene vrtil reflex, jeden cas zacal hubat
mierne clenkom a aj prastami,zial uz znova prestal.
neviem ci je pri ALS nieco take mozne.

chcem sa spytat, neviete niekto ci je uz nejaky like vo forme testovania ?

s pozdravom

Miro

Miro73

to Bio zivot

Dobry den,

Ja s otcom chodievam na biorezonanciu do TN , konkretne do bioharmonie, no zial nie s moc velkym uspechom, chorba sa ani nezastavila a ani sa nic nezmenilo, v poslednej dobre otcovi zacali dost rychlo odchadzat ruky, ale na nohach je nejaky mierny progress k lepsiemu, ale naozaj iba mierny. pod tym miernym myslim ze ma v nich vacsiu silu, aj ked stale nechodi a v labej nohe ,s ktorou uz skoro vobec nepohol sa mi v kolene vrtil reflex, jeden cas zacal hubat
mierne clenkom a aj prastami,zial uz znova prestal.
neviem ci je pri ALS nieco take mozne.

chcem sa spytat, neviete niekto ci je uz nejaky like vo forme testovania ?

s pozdravom

Miro

Miro73

to Bio zivot

Dobry den,

Ja s otcom chodievam na biorezonanciu do TN , konkretne do bioharmonie, no zial nie s moc velkym uspechom, chorba sa ani nezastavila a ani sa nic nezmenilo, v poslednej dobre otcovi zacali dost rychlo odchadzat ruky, ale na nohach je nejaky mierny progress k lepsiemu, ale naozaj iba mierny. pod tym miernym myslim ze ma v nich vacsiu silu, aj ked stale nechodi a v labej nohe ,s ktorou uz skoro vobec nepohol sa mi v kolene vrtil reflex, jeden cas zacal hubat
mierne clenkom a aj prastami,zial uz znova prestal.
neviem ci je pri ALS nieco take mozne.

chcem sa spytat, neviete niekto ci je uz nejaky like vo forme testovania ?

s pozdravom

Miro

Miro73

to Bio zivot

Dobry den,

Ja s otcom chodievam na biorezonanciu do TN , konkretne do bioharmonie, no zial nie s moc velkym uspechom, chorba sa ani nezastavila a ani sa nic nezmenilo, v poslednej dobre otcovi zacali dost rychlo odchadzat ruky, ale na nohach je nejaky mierny progress k lepsiemu, ale naozaj iba mierny. pod tym miernym myslim ze ma v nich vacsiu silu, aj ked stale nechodi a v labej nohe ,s ktorou uz skoro vobec nepohol sa mi v kolene vrtil reflex, jeden cas zacal hubat
mierne clenkom a aj prastami,zial uz znova prestal.
neviem ci je pri ALS nieco take mozne.

chcem sa spytat, neviete niekto ci je uz nejaky like vo forme testovania ?

s pozdravom

Miro

Bio zivot

Ked som si precital vacsinu prispevkov, znelo to velmi smutne...
skusili ste niekto v ramci alt.mediciny vyuzit sluzby Biorezonancie ?
Ak ano zaujimalo by ma kde a s akym ucinkom..
Dakujem a prajem vsetkym s ALS i ich rodinam vela trpezlivosti a nadeje v novom roku !

RNG

Uprimnu sustrast aj odomna.
Zialbohu, dnes nechaju ludi trpiet aj vtedy, ked nevedia nijak zastavit priebeh chorob a podla mna je to skor zbytocne utrpenie nez ludskost.

Ivka 1

Weka úprimnú sústrasť :( . Viem čo cítite, mne ocko zomrel 9.11.t.r. , trápil sa 18 mesiacov po mozgovom infarkte a zomrel na náhlu brušnú príhodu , mali sme veľmi smutné vianoce a veľmi veľmi to bolí . Útechou nám je,že sa už netrápi.

weka

Prepáčte mám zlú správu pre nás všetkých. Môj otecko 23.12.2012 skonal na túto zákernú chorobu. Trápil sa 20 mesiacov. Od júna bol na umelej pľúcnej ventilácii. Už sa netrápi. Odpočívaj v pokoji oci.