zmatok v hlave

Príspevok v téme: zmatok v hlave
Nela 2

som treti rok vydata a stale myslim na svojho ex, bola som s nim tri roky a ked ho vidim v meste cela sa roztrasiem, pritom moj manzel je uplne super. S byvalim sa mi snivaju vseliake sny o detoch a pritom riesime babo teraz my s manzelom. S byvalim som sa rozisla, lebo bol viacmenej stale pracovne mimo a tak som hned potom vstupila do noveho vztahu a po dvoch rokoch sa vydala. teraz mam stale zmatok v hlave a vycitky ze stale som myslou v minulosti. A co je hlupe stale porovnavam co bolo a co je aj vramci pribuznych.

nela 2

aky bol? No velmi ambyciozny, siel vzdy za tym co chcel aj to dosiahol ale aj velmi majetnicky potreboval vzdy kopec penazi a byt ovesany zlatom a nic nenechaval na nahodu. A ako som uz pisala, zeny- sliepky bez rozumu. Zacal so mnou spavat az ked si bol isty ze berem antikoncepciu a to som zacala brat pri nom, tak si to vies predstavit. A moj manzel skoro uplny opak. Pokial nestretol mna stale doma a v robote , ziadna priatelka, ale velky dobrak. teraz mu vsak ,,vstupa slava,, a velmi sa meni. uz nie je taky dobry chlapcek ale uz vystrkuje rozky.

ramirka

nely ja som to tu tiez objavila pred nedavnom:)..a som rada ze ti to aspon trosku pomaha...co sa tyka tvojho "problemu"..mozno je to len nieco ako nie uplne uzavrete s tym byvalym nemyslim tak skutocne ale v tvojej hlave...mozno si velmi trpela pri rozchode a nezmierila si sa s tym v podvedomi ze ta nechal..aj ked rozum hovori ze mozes byt vlastne rada ze to tak dopadlo

nala 2

ramirka inak som velmi rada ze si tu. Prvy krat som na takjto stranke ale je super ze sa mas s kym porozpravat a ma ti kto povedat nazor i ked nepoznas nikoho z nas a verim ze i ty mas kopec vseliakych starosti, ale pozeras este aj na tych ostatnych

nela 2

su chvile kedy by som ho nevymenila za nic na svete, ale dakedy ma tak dozerie a ked sa hadame tak vzdy len pre hlupost, ale tak to chodi vo vacsine pripadov. A babo co teraz riesime, ani neviem ci som uz pripravena a mam 26 rokov. Inak dieta sa nedari ani ex tiez je zenaty 2 roky. Ale zdravy rozum mi stale vravi ze za to nestoji a ked som s nim ze sa nahodne stretneme po par minutach viem ze je nanic... A nemame si moc co povedat ale v hlave ma stale miesto a ako si pisala vyzera ze i v srdci.

ramirka

on ma zenu? ten byvaly? no tu sa asi neda nic nove priniestlen naozaj sa snazit sustredit na pritomnost a ako vnimas svojho priatela lubis ho? alebo ho "len" beries ze je..lebo ak je to ten druhy pripad tak radsej odid od neho a niekde ta stretne prava laska pri ktorej nebudes mysliet na byvaleho..pretoze prave ta pritomnost ti to ani nedovoli...

nela 2

ja si stale hovorim ze nestal za to a je to aj pravda, vsetky zeny boli pre neho sliepky v sexe tiez nic moc, to viem porovnat teraz, ale aj tak ked ma muz vytoci myslim co robi on a ako to funguje jemu so zenou. Asi by som sa mala viac sustredit na pritomnost