Ako mať kocky na bruchu?

Svarco

inak bracho nevzdavaj sa, na ten piatok dovolenka urcite musi byt, venuj sa naplno svojmu cielu bracho cvicte ako ja a budete mat respekt ako ja!

SVARCENEGGER

A inaksej kocky na bruchu budes mate najlepsie ked si kupis ku tej jednej kocke aj kocura a nechaj ich , nechaj ich oni sa ti postaraju aj o ostatne kocky

SVARCENEGGER

Ja robim 300 bruskaov doobeda a 500 poobede v utorok davam 1000 a potm mam pauzu nakoniec tyzdna tj. piatok dam opat tych 1000 bez prestavy, brucho mam ako motorova pila chapes bracho... cvicte ako ja a budete mat respekt ako ja

Bagoo2222

Dobri den mam 13rokov mam 62kg mam takyto problem pravidelne cvicim aj mnej jem ale uz sa mi rysuju kocky ale furt tam mam vela tukov ako sa ich mam zbavit aby som mal pekne vypracovane telo :/

PAX

romanqo vidim že ty si dalši expert.. kliky zaberaju na brucho minimalne.. a že 100 klikov :D ano takoutou cestou sa dostane na nekonečnu cestu klikovania bez vysledkov.. klikovať by sa malo so zaťažou a menej opakovani ked už, čo sa tyka brucha.. lahsedy, zdvihy noh vo vise, využivaj cviky kde použivaš zaťaž + kardio, spravna strava a može byť aj doplnok, protein by mal byť zakladom

PAX

vy ludia by ste si už mali uvedomiť že nejde o kvantitu ale o intenzitu!!!
Brucho si vymakaš jedine tak že budeš robiť lahsedy so zaťažou a spraviš dajme tomu 10 op v serii

bludy ako 500 brušakov na den nefunguju!
už si to uvedomte konečne

erika1020

Sawana,ak schudneš s brucha zmensia sa ti aj prsia,lebo prsia su tuk a mlicna žlaza, nedam ti recepty na kocky na bruchu,lebo ja som schudla,v bruchu,ale bohužial z trojky poprsenky som isla na jednotku,nemala som prsia lebo tuk siel vsade dolu,dost som aj potom trpela ked som chcela plavky a cici nikde,ale teraz som pribrala a mam akurat do podprsenky,ale aj brusko troska mam,ale čo už vraj je to sexi aspon moj manžel hovori a ini mi vieš čo možu!
p.s schudla som preto,lebo som bola chora,z 47 kil som sla na 36,,, ale teraz mam naspet 46 a som spokojna.

flash

ach jaj trepete bludy ja cvicim 4 roky v posilke brucho tiez ale velke svaly z 50 opakovani nebudete mat na objem brucha sa pouziva max 15 ale s vahou a pouzivat cviky hlavne na kladkach dvihanie noh vo vise brusaky su tipicke a pri ich dlhom pouzivani nastane len stagnacia a mozte cvicit kolko chcete svaly neporastu a este hovorite ze chcete mat pekne brusko a zhodit s neho tuk ale naco ked nemate poriadny objem brucha , hovorim to s vlastnych skusenosti a so skusenosti kulturistov ktory brucho cvicia vise 30 rokov odporucam si dat na zaciatok objemovy plan a nesustredit sa na virisovanie to az potom a maly by ste cvicit brucho po 3 cviky 3 serie a 15 opak. s tim ze pouzijete princip piramydy a kazdy mesiac menit plan koli stagnacii dela stastia pri makani.