blondinky vs. brunetky

nathália09

no krása a farba vlasov je dôležitá, ale dôležitejšie je to čo zo ženy vyžaruje - charizma je velmi doležitá.....Takže ak z nás niečo vyžaruje - nemyslím svätožiaru....tak vieme zaujať,okolie si to všíma a nieklen muži,aj ženy pozerajú a vnímajú ženy,ich oblečenie,či účes-proste všetko.Sebavedomie je tiež veľmi dôležité,a pozitívne myslenie.

tisinka

honeyy: .... ja som raz s mojim chalanom bola v kinee.. a predtym sme boli na drink.. išli okolo také baby dokonca tuším že to boli blondínky.. a staršne som sledovala či sa za nimi obzre.... neobzrel sa vobeec.. ani si ich nevšimol =DD

Ajaj

Tak ja som si nechtiac aj urobila prieskum, lebo som uz bola aj blondina aj bruneta :) musim povedat, ze som mala v oboch farbach rovnaky uspech, takze vo farbe vlasov to asi nebude, vela zavisi na tom ako sa clovek cíti ak sa citi sexi tak ho bude brat aj okolie, ale inak som raz citala taký prieskum kde dali babe dlhu blond parochnu a mala vacsi uspech ako s polodlhými hnedými vlasmi

pipinkaa

a čo Červenovlásky???to by zaujímalo zase mňa...otočíte sa?ja som pekná červenovláska,ale teda za mnou sa chlapi otáčajú jedna radosť:-)...fakt!

alica852

brunetky podľa mňa, ale ja by som si nefarbila, nech je každý spokojný so svojou farbou, no samozer., šediny sú už o inom.

kikuuus

aaano ano ciernovlasky su aj podla mna najkrajsie a najpritazlivejsie pre chlapov ja mam bohuzial od prirody velmi svetle blond vlasy a este som nemala frajera ktoremu by sa pacili blondinky..:(

honeyy

vidim ze tmavovlasky maju uspech..coz ma dost tesi..kedze medzi ne patrim..:D inac..chalani..ked ste so svojou priatelkou..otacate sa za inymi peknymi babami.?? ako ked ste s kamaratmi tak v pohode..len ci v pritomnosti svojej lasky je v pohode si lamat krky za inymi.?? baby stalo sa vam to.??ako ste sa citili.?