darcek pre partnera

AdamKrt

Ked auta, tak mozno nejaku sadu naradia pre auto. Alebo ak je taky kutilsky typ, tak napr. multifunkcne naradie - su to take klieste rozkladacie kombinovane s nozom, pilkou, sadou srobovakov, otvaracom atd. Proste taka mala prakticka sada naradia v noziku. Ale nie tie male noziky, co je skor na hracku. toto, ked sa rozlozi, tak su to ako klasicke vacsie klieste. S tymto sa da normalne pracovat. Pre kutila, alebo niekoho, co stale nieco potrebuje rozobrat, opravit, babrat sa v niecom, dobry darcek.

anielik1005

no hej je to tazke.. aj by som ho pazvala na romanticku veceru ale zda sa mi to take zvlasne trosku ze ho budem pozývať ja ..:(

sign

no jo to je ťažke niekedy pre tych chlapov, ale vyhni sa plyšakom a podobne... teda ja som raz jedneho plyšaka darovala ale bolo to vramci ineho daru ze okrem toho este nieco...nie len samotny plyso

anielik1005

no na narodeniny zhruba by som aj mala neaky darcek.. no iba jednu vec ale to by som mu est enieco kupila.. na narodeniny nu cem kupit kozenu penazenku lebo jeho sa mu uz tak trozku trha.. ale teraz by som mu hcela dat nieco take vynimocne zeby sa aj na tom mozno zabavil abo nieco fakt take ze originalne.. mam rada ked niekomu nieco kupujem a ked mu to urobi radost ale pre chlapov celkovo ja neviem vyberat :(

sign

tak teraz staci fakt maličkost podla mna ked ma zachvilu 20. to potom mu mozes dat vacsi dar lebo ak mu ho das teraz potom zas nebudes vedet ze co.

anielik1005

chcem mu kupit nieco take originálne ked je to aj jeho aj moj najdlhsi vztah.. a o mesiac ma zase 20 narodeniny.. a zase bude problem co mu kupit .. joj :(((

anielik1005

ta zalubi ma rozne heh auta to bude asik take jeho.. co ja viem do kolko mozno aj do 2000sk to zalezi podla toho ze co kupim.. myslela som ze mu kupim parfum ale ked som sa vratila z dovolenky tak som mu uz priniesla a zda sa mi ze to bude take ked mu kupim zase.. potom som zase rozmysla nad neakym sperkom ale on velmi take nemusi.. alebo neaky velku hracku ? ..