Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problemy so stolicou

Príspevok v téme: Problemy so stolicou
Trinidad

Mám taký problem, ze ked nemozem ist na wcko vo chvili ked mi treba, dostanem dlhodobu zapchu, potom mam casto stolicu malo a pritom vela jem, týžden tak fungujem a potom s adostavia krce a mna niekolkokrat preženie, uz si ani nepamatam kedy som mala normalnu stolicu mam akokeby trvalu zapchu s kuskovitou stolicou, alebo ma poriadne prezenie trva to uz dlho mozno skoro rok

peterkon

radila si sa o tom so svojou lekarkou? nie je to normalne a ona by ti mala spravne poradit asi v tomto ak to je dlhodoby problem ale inak ja ked mam s niecim takym problem tak mam z biocare colon health a tie to zvycajne zvladnu no ak by to bolo dlhodobe urcite vyhladam vyssiu pomoc

oblička

skús doplniť magnézium, ale rozumne....Vyššia dávka môže viesť k hnačke, pretože soli magnézia na seba v črevách viažu vodu, a teda pôsobia ako prirodzené preháňadlo.

Jefitto

Akupunktura ti vylieči kkt jedine tak...
URčite by som to šiel riešiť. Zvykneš mať aj krv v stolici? Čo váha? Mení sa? Ostáva? Striedanie zápchy a sračiek je prvým nenápadným príznakom nádoru hrubého čreva :(

Zdenka Ondrejasova

Mam vela vitaminov.liecim sa na nefrlogii.mam problemi z oblickami.jem tak tri krat za den nikedy ani to nie lebo sa bojim ze ma prezene.mam si kupit nejke lieky v lekrni na upravu tej stolice .farba stolice ako keedy.

cogito

Ahoj Trinidad a Zdenka Ondrejasova,

v podstate máte opačné problémy, Trinidad má problém s obstipáciou (zápchou) a Zdenka Ondrejasova s diarrheou (hnačkou). Ideálne je prísť na príčinu, čo to spôsobuje. Môže isť aj o niektoré z ochorení tráviacej sústavy (vo Vašom prípade čriev). Jednou zo základných otázok je či sa liečite na nejaké ochorenia (prípadne u ktorých lekárov sa liečite) a aké lieky, prípadne výživové doplnky užívate? Ďalšou otázkou je Vaša celodenná strava? Približne ako dlho Vás tieto problémy trápia? Všimli ste si aj zmenu farby stolice?

mam56

I have won, now I am the king (more power counts). I have everything. I will help you, becuase I am not bad.
I will never lie. I don´t have the time to lie. I have another things to solve than to lie.
www.youtube.com

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problemy so stolicou - Fórum - ZDRAVIE.sk