Kondomy velke balenie

Príspevok v téme: Kondomy velke balenie
orchid

ahojte viete mi poradit kondomy, ktore sa predavaju vo vacsich baleniach teda nie iba tri kusy?viem ze su durexy asi po 12 kusov, ale ci su aj nejake ine tak neviem...predsa len je to ekonomickejsie balenie, ale napr. tie durey su zo vsetkych snat najdrahsie, aj ked neviem. mozete pridat aj ceny tych baleni.diky moc

lili123414

chlapci dôležitá je predohra !!! neponáhlať vela hladkať a pojde to...ale nie moc rýchlo...som baba viem o čom hovorím.

AdamKrt

Dakujem neprosim :D Kondomov mam dost v zasobe. Kupujem tie vacsie balenia po 6-12ks v baleni.

Ak je to dobre skladovane - a co si iste vsimnete, ze hypermarkety maju sklady so strechou a iste tam nebudu mat vysoku teplotu, aby sa im vselico kazilo, tak by som sa toho nebal. Vyrobca musi udavat spolahlivost minimalnu do konca zaruky, to znamena, ze ak by aj dnes koncila doba spotreby, tak zajtra to horsie nejak nebude. Nejaku dobu spotreby tam musi uvadzat, aby sa predavali novsie. Ono by to vydrzalo kludne i nejaky ten rok po dobe spotreby pri dobrom skladovani, ale naco riskovat...

Moze sa urobit test. Kupit si napr. Durex, Pepino, Primeros, carex atd a do kazdeho naliat povedzme X litrov vody a sledovat, ktory pojme najviac objemu :)

Ale i tak - jedna stara zasada hovori, co funguje, do toho nevrtaj. Takze ak niekomu nieco vyhovuje a je spokojny, neni dovod menit.

Ked niekto kupuje cez ESHOP, naviac musi ratat aj s cenou postovneho.

Kedze pouzivam Pharmatex, tak keby aj kondom praskol, tak sa nic nedeje. Ale ako hovorim, odkedy kondomy namacam, tak nepraskol ziaden /ziadna znacka/.

carny

nie, uz som to pisal nizsie , nepredpokladam ze to bude 3-4 roky na sklade, skor to putuje z ineho skladu,retazca kde sa to nie je schopne predat napr do carreforuru:) tebe tie carexy nepredam takze ziadna:)

malaalam

a kde boli, ked neboli v carrefoure? myslis ze najprv ich majitel carrefouru nosil 2tyzdne v aute, potom ich predavali v nejakej malej samoske, potom ich odviezli kamionom do portugalska, tam sa nepredavali dobre tak ich vratili na SR :)???? ja len obcas kontrolujem zaruku, vzdy boli aspon niekolko/3,4,5/ mesiacov pred koncom, ziaden nepraskol... a ktora dorucovacia sluzba mi donesie tie tvoje kondomy?

carny

ty ma vobec necitas... citala si napriklad ten zaujimavy udaj co som sem zverejnil ze zaruka kondomov je az do 60 mesiacov? ano? ak ano, tak asi vies preco nepouzijem kondomy 03/2010....lebo toho prezili vela. velmi vela. myslis ze ich mali stale len v carrefoure? 4roky?

daroval by som ich jedine nepriatelovi alebo takemu to ich uznava vid krtek:)

malaalam

neviem ako vy pani, ale podla man je rok 2009 a 9. mesiac..cize ja by som tie tvoje kondomy v pohode pouzila na niektore prijemne cinnosti:)

daruj ich nejakym kamosom, nech sa vyuziju:P

carny

malaalam: keby to bol moj obchod,niesom odkazany sem pisat.. len tam nakupujem. dlho. Uz som to pisal keby is ma citala.
Samozrejme spravne pouzite je zaklad. Ale adamkrt ma problem s lubrikaciou.. TO by praskol kadzy kondom.. Ide o to ako lubrikovat.. urcite je jeden z mala co ma tento problem.. nie kazdy sexuje hodiny..

AdamKrt:tak to si ma prijemne prekvapil:) polroka nie je az take strasne:) ale aj tak cina je cina, ja som si prvykrat na skusku kupil carex asi pred 3 mesiacmi v carrefoure a zaruka? 03/2010.. doteraz ich mam doma aj s blocikom, nepouzite:) ak chces:D gratis:)

malaalam

carny carny, nechaj tu uz ludi, lebo dostanes ban za tvoju reklamu....

ja som pouzila uz asi 80durexov, 200pepino, 30primerosov a ani jeden sa mi neroztrhol...takze myslim ze pri spravnom pouzivani nie je problem..a neboj v hypermarketoch maju aspon take sklady ako v tvojom internetovom obchode...