SÚRNEEE... OPERACIA... ODDIALENIE MENSTRUACIE

Príspevok v téme: SÚRNEEE... OPERACIA... ODDIALENIE MENSTRUACIE
PROSIM.PROSI

ahojte je to strasne surne, utorok ma maju operovat, vypadol nejaky pacient a mne sa usiel super termin... ale 16teho mam dostat menstruaci a 14teho ma budu operovat, no ja to mam take nepravidelne tak teraz sa bojim...

chcela som sa spytat, ze ci keby som si nasadila antikoncepciu, ci by som dostal menzes aj tak???? viem ze si rozhadzem cyklus ale je to vazne tak to chcem mat uz za sebou....

papaja

PROSIM PROSIM

neboj,zle ti nebude,ale ja som zjedla tak max.3 denne a radsej som si pomohla starym babskym trikom ako pobehovanim po gynde a zhananim tabletiek

PROSIM.PROSI

dakujem =)))

tak skusim tie citrony, len dufam aby mi nebolo zle aj z nic... skusim si ich dat menej ako 5 denne.... =)))

papaja

ja som mala to iste co ty a napchavala som sa tak pat dni pred opkou az po den pred citronmi a fakt to zabralo a to som mala termin prave na den operacie
a o mesiac som to dostala v normalnom case takze mi to neposunulo cyklus ani nic podobne

PROSIM.PROSI

ved to viem =(( to je preto, aby sa nenarusil cyklus...

ale ja uz tyzden nejem skoro, a cakat potom dalsie dva uz vazne nezvladnem ani fyzicky ani psychicky. rozpravala som to aj chirurgovi, a povedal, ze ostava len dufat, ze ich nedostanem, hlavne aby som ich nemala v den operacie inak je to jedno.

ja by som sla ku gynekologovi ale nestiham to proste kvoli predoperacnym, aby boli rychlo spravene do utorka =(

asi mi vazne ostava len dufat =(((((

alzbee

PROSIM.PROSIM: ked zena uziva antiku, tak by ju mala pred planovanym zakrokom vysadit...ale ty pises, ze uz neuzivas, takze urcite len tak nezacni jest mamine tabletky. Ved pokial dobre viem (ale priznavam, ze nie som si ista), tak ked chces zahajit uzivanie antiky nanovo, tak ju musis zacat uzivat spolu s menzesom...

PROSIM.PROSI

uz ma operovali dva krat, a ani raz mi nikto nepovedal, aby som vysadila antikoncepciu =OOO

nevravim, ze ti neverim, ale teraz nechapem

mojcik

Hormonalna antikoncepcia musi byt pred operaciou vysadena, lebo hrozi tromboza, takze ani nerozmyslaj o tom, ze by si si zobla z maminej! Povedz na predoperacnom vysetreni, ze mas dostat menstruaciu, oni ti uz poradia co a ako.

PROSIM

antiko nepouzivam, vysadila som ju pred pol rokom... ja len, ze mamina pouziva rovnaku ako ja vtedy a keby som ju zacala brat uz dnes mohlo by sa stat, ze menstruaciu nedostanem?????

PROSIM.PROSI

dakujem, pocula som o tom, len som nepocula este ze to funguje...

treba tej stavy vela vypit??? lebo z 5tich to nemozem, bubu mi operovat zlcnik, a mne je zle uz zo vsetkeho co zjem vo vacsom mnozstve...