Nouri Fusion - ste s ňou spokojné

muc

......tymto som chcela povedat, ze ste na trhu uz dost dlho na to, aby ste uz nemuseli presviedcat potencialnych klientov, ale denne by ste ich ziskavali bez pohnutia prstom len na zaklade reklamy uz spokojnych zakaznikov. ae nakolko sa tomu tak nie je, tak zrejme je niekde pes zakopany...

muc

...ze vraj to robis pre dobry pocit :D :D :D
je nam to naozaj vsetkym jasne, ze vsetky MLM systemy funguju jedine pre ten uzasny pocit predajcov :D

ale v konecnom dosledku by mi to ako zakaznicke mohlo byt aj ukradnute, keby som vedela, ze tie produkty aj zodpovedaju kvalitou a nakoniec svojimi vysledkami svojej cene. lenze este nepoznam osobku, ktora by bola s nimi nadmieru spokojna.
a na druhej strane kolko ludi ma nadhernu plet a myslis si, ze vsetci si ju osetruju Nouri Fusionom?

NouriFusion

Musim este jeden dotaz, pretoze viem ze z predosleho prispevku si zase raz ludia budu mysliet ze im to kazem pouzivat roky, len aby to kupovali ;) No kto z Vas to teda kupujete odomna? Co ja z toho ze to pouzivate, pripadne budete, mam?? Len dobry pocit ze ste si pomohli ;) a uz sa dalej netrapite ;)

NouriFusion

Pekny den vsetkym ;) ja s touto kozmetikou pracujem uz roky... Ano je mi jasne ze faza detoxikacie sa nikomu nemusi pacit, dokonca ze to moze vyzerat ako vyhovorka, alebo zastierka. Ide ale o to, ze vseobecne nase telo toxicke latky z jedla, vzduchu atd drazdia, nicia kvalitu buniek a sposobuju problem! Je to velmi individualne. Bud ste vpohode, detoxikujete si telo z casu na cas, pijete vodu a vsetko ide von, to je super ;) ak nie koza je vylucovaci system tak vam to lezie von a robi problemy na povrchu... Zo skusenosti viem ze existuje este tretia moznost, ziadna detoxikacia a pekna plet ;) ak sa telo uz nevie branit a zbavovat sa odpadu tak ho uklada = hrcky, cisty atd...
Kazdopadne aj ja som mal akne! Dostal som sa k tomu ako klient, ktory s tym bojoval roky!!! Detoxikacia mi sice trvala 1/2 roka, no dnes je plet jedna basen ;) ak ste si to skusili raz, pripadne pouzivate prvy krat kozmetiku, je to super, ale ak pri tom vytrvate roky, budu sa diat zazraky ;) to myslim vazne! PS: PLET STE SI ZNICILI ROKMI ZLOU, ALEBO SLABOU STAROSTLIVOSTOU A TERAZ BY STE CHCELI ZAZRAK??? AK VAM VADI PREJAV DETOXIKACIE, ZACNITE Z VNUTRA, VYCISTITE SI TELO A POTOM VAM TO UZ NEBUDE MUSIET LIEZT CEZ POKOZKU ;)
Blizsie info mailom, aj tak som sa uz velmi rozpisal ;)

rorrie

Ahojte!

Nemá niekto záujem o set kozmetiky Nouri Fusion? Obsahuje čistiace mlieko, toner,denný krém, očný krém, peeling a vyhladzovaciu emulziu. Cena:110 eur

Je to darček od kamarátky, ale ja už roky používam jednu značku, takže rada posuniem ďalej :)

nykushka@post.sk alebo 0915833286

marinka_999

aj ja som bola pred niekoľkými dnami na ošetrenie pleti kozmetikou nouri fusion dilerkou...osobne ma na moju ,,radosť" odporučila moja kamoška, ktorá ma plat peknu s tým že si nič nebudem musieť kupiť a pod. tak som tam teda šla ale ja nemám peknu plet mam ju totiž aknoznu (s akne bohužiaľ už bojujem veľmi dlho) ošetrenie pleti a blaboty okolo toho trvali cca hodinu ale potom prišlo na lamenie chleba s tým, že kedze mam problematickú pleť či by som o tento zázrak nemala zaujem a ani neviem ako som povedala, že hej...a tak na mna dilerka vyrukovala s tým, že si prosí za masku 35 €! skoro som odpadla ale nemohla som už povedať viete čo tak nie...tak som jej dala tých 35 € s tým, že som študentka a nezarábam takže vlastne som mala aj ,,šťastie" že som mala toľko penazí pri sebe...rodičom som samozrejme nepovedala, že som si dačo kupila...no ale k veci...ta čistiaca maska je super a teda som celkom rada že mi to pomohlo určite je to kvalitná kozmetika ale drahá...a ešte teda poznámočka že na nete je to fakt lacnejšie ako som už hore niekolko krat povedala, že som za to dala 35 € a na nete je to 20 so sice + poštovné ale to za 15 neni takže ak pojdete na kšeft nazvaný nourifusion chodte ale nič si nekupte radšej net!!!

modela

hm ... pacil sa mi výrok, že HERBALIFE zazraky zo dna nerobi. Skoda, lebo pri tej cene by mohol :o)))
Na jednej strane som rada, ze patrim k tým ludom, co nereagujú na túto kozmetiku tak agresívne ako tú niektoré opisujete a musím uznať, že mne zaberá. Na druhej strane ... nepáčia sa mi predajné praktiky a to ako sa bránite tým, že sa musí telo najprv detoxikovať. Ak sa niekto nevie spamätať z detoxikácie 2 roky (ako to tu opisovala silanka), je to podľa mňa vážny zásah do života! (no a ak chcela pri tom robiť poradcu, asi veľa nepredala :o()
Ľudia s takýmito skúsenosťami musia mať odpor k takejto kozmetike a aj preto si myslím, že každému môže vyhovovať niečo iné a netreba ísť proti prírode :o))

mischella

damy,ak mate zaujem o osetrenie pleti vyzivou nouri fusion alebo zaujem o kupu pripravkou kontaktujte ma...mailom alebo na t.c.0915958514

MiladyB

Ja by som mala na vas otazku ohladom detoxikacie...ako dlho sa vam plet zhorosovala , kym sa to zacalo zlepsovat? Lebo ja som to teraz zacala pouzivat a som uz asi 2 tyzdne vyhadzana

julia33

Ahojte ja používam kozmetiku Nourifusion a som s ňou veľmi spokojná. Mala som samé vyrážky a póry a nič mi nepomáhalo. Až vďaka tejto kozmetike sa mi krásne upravila tvár. Používam len mlieko, toner,masku a denny krém a som spokojná. Tá kozmetika sa mi zdala byť drahá ale keď vidím ako dlho vydrží tak keď si to prepočítam na každy mesiac koľko to vychádza tak to nie je až tak veľa. Sú aj drahšie kozmetiky..Prajem pekný deň :)