isli by ste ku vestici?

Príspevok v téme: isli by ste ku vestici?
akcirevev

Ahojte, dlhsiu dobu uz rozmyslam,co budem dalej robit. Maturujem tento rok, neviem,ci mam ist dalej do skoly,alebo ci mam ist pracovat. Neviem absolutne co by som chcela ist robit, pretoze som taka,ze sa prisposobim hoci comu. Dokazem sa naucit vsetkemu a dokazem vsetko urobit. Je to pre man tazke rozhodnutie. Tak isto neviem,co dalej s priatelom. Vsetko sa mi zda take zlozite a pritom to je jednoduche. rozmyslala som,ze by som sla ku vestici,aby ma nakopla trochu ktorym smerom sa mam uberat a ktorym nie. V moje triede ich uz bolo dost u nej, pretoze spoluziacky tiez nevedia co maju dalej robit. Isli by ste aj vy ku vestici? su v tom nejake rizika? Dakujem za rozumne odpovede

Kaspaco

V Biblii sa nic take nepise, jedine v nejakej upravenej verzii.
A Mojzis bol podla teba co? Bol to prorok, teda vestec.

Ja mam svoju vesticu a vzdy mi poradi, co mam urobit. Niekto caka na svoj osud, ale treba nieco urobit, aby sa naplnil, alebo zmenil.
Vestica ti nepovie nic take, ze zemres, alebo ti je niekto neverny. Poradi ti ako sa dostat ku kariere, laske, peniazom, co urobit pre svoje zdravie. Kludne by ti poradila aj s vyskou, ci ju zbytocne nevystudujes a budes mat uplatnenie. Usetris roky, ale hlupak to nikdy nepochopi, lebo ho fanatici strasia.

ProsimVas

Nie som žiadna fanatistka, len hovorím, čo sa píše v Biblii. Prečo by to bolo v Biblii, keby to nebola pravda. Biblia nie je napísaná len tak, pre srandu králikov.

ProsimVas

Pre mňa, za mňa si tým nezmyslom verte, či už je to pravda alebo nie, ale nečakajte, že vás to nechá bez trestu. Tieto veci sú diabolské a každého, kto v tieto veci verí, kto tým ľudom verí, Boží trest neminie.
Je mi smiešno z veštcov a pod., že sa ešte obracajú na Boha, že veštia v mene Boha. Boh toto zakázal a povedal, že je to všetko od diabla.
A že každého, kto tomu bude veriť, kto sa na tých ľudí bude obracať, neminie ten najväčší Boží trest.
Z takýmito vecami nie je sranda, pretože si to môžete u Boha poriadne pokašľať.

Praclik

Ja vas poprosim, aby ste laskavo vazili slova a neurazali ludi, ktorych nepoznate a ani neviete, ako to vlastne funguje. Toto sa da pokojne pokladat za ohovaranie a to je uz trestny cin.
Ake nadprirodzene sily prosim vas? Aka chybovost? Vobec netusite ako karty funguju. Vestice nie su ziadne carodejnice a ani jasnovidky, kazda karta je symbol a ten je dany. Vestica ma uz skusenosti s tym, ze tieto symboly pozna a aj ich kombinacie.

Anonymous22

ProsimVas, prosím Vás, a Vy ste kde s prepáčením zjedli všetku múdrosť sveta? Podľa modernej medicíny neexistuje žiadna energia človeka, že? Nič? Všetko je len energia. Ako je vôbec možné, že sa poniektorí lekári obracajú na alternatívnych liečiteľov? Jasné, jasné, to vaše placebo:-) Vy dokážete spochybniť všetko kvôli zisku, ktorý z nich máte, na tom sa isto zhodneme.

simusaaaaas

Podla mna by si na vysoku školu mala ist..vravim to z vlastnej skusenosti, keby som sa mohla vratot do mat.ročnika s terajšim rozumom tak idem..učila som sa vyborne, skola ma bavila LENZE nejako som sa toho zlakla..to je teraz uz jedno
Ja som tiez velmi nerozhodna, preto robim chyby..strach a pochybovanie o sebe robi tiez vela.
Musis vediet ci chces chodit do skoly a ucit sa, ci chces mat skolu pre titul, kôli prazdninam, a tomu nazvyme to akoze bezproblemovemu životu, alebo naozaj chces noečo robit...
Ak nepojdes, mas dve moznosti..bud si najdes pracu, či iz tu alebo inde..alebo budes na urade ..
Ja by som to spravila asi tak, ze by som si dala rok volna..najdi si pracu, alebo bud na urade a len brigaduj..prides na to co chces..ver mi..musisat noečo co ta naplna a robi radost..podla toho uz bides vediet či sa chces tomu venovat len popri praci, alebo tp chces naplno robit...za ten tok si mozes spravit nejaky kurz a tak...

Ja by som k vestici šla..tiez som sa nevedela pohnut a rozmyslala som nad tym..no bala som za aby sa mi vsetko nekazilo este viac...

Ked bola mamka asi v mojom veku posielala aj s jednou kamoskou list veštici..vyšlo jej to..kludne to moze byt nahoda...nieje veštec ako veštes...