SOKYNA !!!

Príspevok v téme: SOKYNA !!!
Tibiiiii

Dobry den,

najskor som to povazovala za detinsku vec.. riesit nejaku sokynu! No zial je to nutne nakolko nam s partnerom nedokaze dat pokoj 5mesiacov! Je sialene zamilovana do neho a nedokaze pochopit, ze je nechcena ... som zufala, nakolko nam narusa sukromie svojimi neustalymi smskami a telefonatmi, mailami! Je to komplikovane nakolko je priatel v zahranici a byt zdiela so znamym. Ta narusena zena /sokyna/ chodi k nemu na navstevu a neustale vnika do izby partnera, dokonca sa stalo, ze aj v jeho nepritomnosti! Razne zakrocil .. no dodnes nemame od nej pokoj. TOTALNE JU IGNORUJE a ona neustale pise, vola a mailuje, chodi na byt ... caka pod balkonom, obmedzuje jeho slobodu, resp. nasu slobodu. Co mam robit , prosim?! Ignorovala som ju 5 mesiacov, no nenecham si skakat po hlave ...

Slobodna

jajka ako napísal aj Denz, keď ti niekto vrazí tak aby to nikto nevidel, bez svedkov, je to tvrdenie proti tvrdeniu. Niekto ju udrel ale kto?? :-)

Tibiiii

DENZ .. sexualne ho neobtazuje! Nerada by som klamala na policii... stalo sa, ze tam raz masturbovala, nasilu ho pri prechadzani cez chodbu chytala, naha mu vosla do izby atd. ale nasilu mu nesadla na ...!

Boli predtym partia, kamarati..zial ked som vstupila do jeho zivota ja a zistila to, vtedy nastal toto sialene obtazovanie!!!!

Slobodna

Aj keď...mohlo by ju to vzrušiť a už by sa jej vôbec nemohol zbaviť. Chcem len povedať, že niečo také napriek všetkému lichotí každému chlapovi, ťažko radiť. Mne sa v takých situáciách osvedčilo rázne riešenie. Ignorácia je veľmi slabá a účinná iba pri inteligentných ľuďoch. Držím palce.

Denz

Tibii-vies...tak ju udajte na policii za neustale sexualne obtazovanie..
A ver,ze sa tak zlakne,ze si uz na vas ani nespomenie.

Tibiiii

MEGGY10 ano, napisala som mail, slusny.. no hold odpoved bude bojovat, nenecha to tak, nezasluzis si ho ty .. a bla bla

Tibiiii

A musite pochopi jedno, ako pisa JAJKA, on uz straca nervy a nevie sa ovladat...obavam sa , ze ih strati a pojde sediet za nu, ked jej jednu vrazi!

Tibiiii

Slobodna, zcasti pravda a urcite sa nenahnevam, prijmem kazdeho nazor! Ja som ignorovala 5mesiacov, no on sa pokusal uz o nemozne, ignoraciu, blokovanie tel. cisel, slusna konvezacia, hlucna konverzacia...zablokoval 7 tel. cisel , vkuse meni cisla...