POMOC!! som chranena aj po prechode na iny druh antikoncepcie????

tekvicka

Ak prechádzate z iného kombinovaného kontraceptíva

Užívanie LINDYNETTE 20 by sa malo začať najlepšie hneď v nasledujúci deň po užití poslednej aktívnej tablety predchádzajúceho kombinovaného perorálneho kontraceptíva. Najneskôr však v deň, ktorý nasleduje po zvyčajnom intervale bez užívania tabliet alebo po období užívania placebo tabliet predchádzajúceho kontraceptíva.

toto mas v pribalovom letaku. posledna veta hovori ze najneskor v den po intervale bez uzivania tabletiek teda po 7dnovej prestavke...nie je pri tom napisane ze sa musis este inak chranit, cize si chranena stale

levicaaaaa

monicka: si ma nepochopila, že???? JE to tam napísané, ale nie ako pre dementov, že "musíš sa chrániť"... je tam totiž napísaný postup prechodu z jednej značky na druhú... a ak ho dodržíš, tak je asi zrejmé, že sa chrániť nemusíš...

aluska

monicka tak asi ked to tam neni napisane tak ochrana neni porusena...co ty na to?keby sa mas chranit tak to tam je, ked sa nemusis tak to tam nebudu zbytocne pisat

levicaaaaa

monicka 23: v letáku to JE napísané. je tam predsa napísané, ako máš zahájiť užívanie tabliet po prechode z iných na Lindynette. tzn. ak to urobíš podľa návodu,nemáš sa čoho báť...

monicka23

V navode ale nebolo nic o tom ci som chranena preto sa pytam.inak mali by to tam pisat,to je tiez dolezite..A tiez tam bolo ze nemam mat prestavku alebo ze mam zacat na 5 den a doktor na tej stranke mi povedal ze normalne op 7dnoch ako vzdy,..poslala som mu email ze ako to je stym chranenim,tak cakam..;)

tekvicka

v navode mas napisane ako sa ma prechadzat na novu antikoncepciu, nevyznam sa sice v tom aka antikoncepcia je aka, ale to na nich byva napisane. V navode je ze ak prechadzate z takych a takych tak zacnite takto. len si to tam pozri a zisti ci je to ok.

monicka23

Presla som z Triquillar na Lyndinette 20 .Ani neviete ako mi odlahlo teraz.. este mi to naozaj potvrdte prosim ;)