Prečo ešte nespíte?

ojka

Geri, tak to sa teším, už na ďalšie fotky...
och, keď to porovnám s dnešnou Bratislavou, tak to je jak z iného sveta (:
a to mi akurat dnes kamarat písal, že u nás tiež v noci dosť nasnežilo //-:
inko, len si daj, daj... na zdravie, tvoje (: a v noci budeš chodiť ale asi stále na wecko potom (((-:

Gerodorm

No bolo dobre, a take zaveje som uz davno nevidel :) aj cez 2 metre mali. Kamarat ich odfotil tak ked mi posle tak to tu dam.

*inko

ja viem ojka, ved ja som bola na tom podobne, ale je rozdiel pomahat niekomu kto to oceni a kto je vdacny, a tvoja sefka je podla tvojich slov velmi v pohode, musi byt radost pracovat pre takych ludi..ja som uz nemala motivaciu a stalo ma to vela casu :D
no ved hej, dneska cely den oddychujem, a zajta sa zacinam drvit :D myslela si, aby som este zajtra mala klud? nie, ja si pomalicky zacnem, je toho habadej, teta vyhadzuje polovicu ludi

a teraz mate toho v praci vela?

ojka.

ahoj
uau, Geri, to vyzerá ako chalúpka z nejakej rozprávky (: verím, že ste tam mali rozprávkový víkend.... oddýchnutý?(:

ojka.

ja mám rada ovocné šťavy, ale hm, jak som na tých liekoch, tak mi nič moc neberie... aspoň som si istá, že som cez sviatky nič nepribrala :D
nooo, tak to máš ešte týždeň na tú skúšku (: to si veru riadne oddychni a aspoň trochu sa zotav, potom ti aj to učenie rýchlejšie naskáče do hlavy (: len sa pekne lieč....
nooo, hej, vedúca súhlasila... ona nikdy nemala nejak s tým problém, že musím do školy, alebo že treba sa mi učiť a tak, zlaté to je žieňa (:
ja inak rada do práce idem, čas mi tam nejak rýchlo ujde, a ked viem, že je toho moc veľa, tak by mi bolo ľúto nechať všetkú tu robotu len na ňu (:

*inko

nemam este vysledky, budu tak do troch dni vraj
a dalsiu mam 17teho, to bude este vacsi brutus
ale potrebujem teraz aspon na den vypnut a doliecit sa
no vies co ja som si tiez myslela ze stavu zo sliviek do mna nik nedostane ale teraz ked citim ucinky ...uz jedna kompotova flasa stiahnuta :D musim sa krotit

jezis, ja ta obdivujem, ako stihas este aj pracu? ty musis byt velmi sikovna ojka
a veduca suhlasila? :)

ojka.

inko, hej, dnes som začala.... to vieš, ráno do práce, po tme z práce a večer učiť sa popri zdochlinkovom stave :D krása...
ale už som povedala vedúcej, že v štvrtok a piatok si beriem voľno, nech ma nehryzie svedomie....
a tebe tá skúška ako dopadla? máte už výsledky?
och, verím, že martinova medicínka zaberá, ale do mňa dnes už nikto nič nedostane,... nejak mi nič nešmakuje (:
a ty kedy ďalšia skuška?