Med

simka111

Pýtam sa len preto, lebo odkedy jem na raňajky pravidelne med, mam dosť citlivé zuby a tam kde mam malilinké kazy, ma dosť bolia... ale jem aj dosť jablk, citronovu šťavu pijem, takže asi to bude tým....

katka...

A ako sa prejavuje ta alergicka reakcia? Ja som alergicka na pele par rokov. Ako dieta som med jedla a nic mi nebolo. A neviem, ci ak by som si ho teraz dala, ci by sa mi nieco stalo.

zuzic

bracho kvoli medu chytil paradny zachvat...takze brutalny alergen
denz: vcera som ta nemohla najst, chcela som sa ti ospravedlnit ze kvoli mne ta vlastne vyhodili...

bingham

ja mam rad medik vzdy si ho davam do detskych kasiciek....., ale treba si davat pozor.....ako tu spominali moze posobit v tele ako alergen

pauli 73

med môže byť silným alergénom u malých detí, inak na med sú alergický len alergici na peľ a uštipnutie včelov. Med je zdravý ale a neuškodí ti si ho dať za lyžičku hlavne pri chorobe, inak je veľmi kalorický a teda od neho pri pojedaní vo veľkom množstve môžeš pribrať :)

odpovedam

med ma latky, ktore mozu u niekoho vyvolavat alergie kvoli pelom z kvetov, mozno aj kvoli inym latkam.Su vsak aj druhy medov, ktore su pre takychto alergikov vhodne.