prsia

nikusiq19

ja viem ale mame este len 20 a nemam este pracu a priatel tiez nie takze babo teraz neprichadza do uvahy a priatel ani nechce vravi ze nikdy ale ja dufam ze o par rockov zmeni nazor pretoze ja deti milujem

aluska

ked budes brat antiku 5, 6 rockov tak sa potom necuduj, ked ho nahodou nebudes moct s priatelom splodit...vela zien nemoze po velmi dlhom uzivani hak otehotniet a niektorym sa to uz nikdy nepodari

aluska

nikusiq ine ti moze este viac plet zhorsit..a dalsia vec je...tabletky nebudes brat do konca zivota takze ani plet nebude taka dokonala...vsetky tieto ucinky antikoncepcie su len pocas jej brania, nie su trvale

nikusiq19

nemyslela som kvoli prsiam skor kvoli pleti.neviem ale v poslednom case mam dost vyhadzanu bradu v lete to az tak nevidno ale ked som v zime vonku a mam ju cervenu od mrazu tak to dost vidno

aluska

to zmenis hak kvoli prsiam???to nerob, lebo ti nemusia sandut vobec a budes len lutovat ze sa ti pokazil cely cyklus

nikusiq19

beriem triquilar ale nic ani plet sa mi velmi nevycistila ale rozmyslala som ze ak zacnem zarabat tak ich zmenim

aluska

biopich taketo ucinky antikoncepcie su len pocas jej brania..vysadi tabletky a prsia jej vyfucia
a z antikoncepcie nerastu prsia ...len sa naleju vodou, viac tuku na nich nebude

biopich

neviem ci beries antikoncepcne tabletky ale kamoskam z toho narastli prsia aj sa im vycistila plet ... to len na okraj aj ked ja take tabletky neuznavam lebo kazde plus ma svoje proti :-)

nikusiq19

biopich- dakujem ti velmi pekne take rady by asi potreboval kazdy hned sa citim lepsie mas pravdu keby som sa mu nepacila tak so mnou nieje