Vyparená pošva

Príspevok v téme: Vyparená pošva
Spinuška

Ahojte baby. Mám na vás takú otázku. Nestáva sa vám, že keď máte menzes a použivate vložky,no že sa vyparíte....? Samozrejme dodržiavam vtedy väčšiu hygienu a vložky často vymieňam, ale keď sedím sedem hodim v škole, alebo v noci keď sa mi ta vložka nejak nalepí, tak potom to mám celé začervenalé pod pošvovým vchodom, na bokoch a maličko hore. Ako keď sa malé babo vyparí. Keď si dam na to aviril je da sa to a po menzese, keď prestanem pož. vložky, tak to zachvílu zmyzne...Čo by ste poradili, aby sa to nezačervenalo a stáva sa to aj vám?

Denz

Môže používať i tampóny?
Mamičky údajne toľko nepreferujú tampóny u dcér, ale to by dcéry nemalo odradiť ich používať. Tampón môžu bez problémov používať i dievčatá, ktoré ešte nemali pohlavný styk a majú teda neporušenú panenskú blanu. Tá má totiž prirodzený otvor a v období menštruácie je navyše pružnejšia, že nie ej problém s používaním tampónu tej najmenšej veľkosti (mini).
Dnešné tampóny nie sú zdraviu škodlivé. Nezadržujú krv, naopak, nasiaknu ju ako hubka, prebytky odtečú skrz voľne von.
zena.atlas.sk

levicaaaaa

usiko: s tým podráždením, to trápilo aj mňa,tiež som myslela, že je to holením, tak sa pár dní pred menzesom neholila, ale nepomáhala a nakoniec som zistila, že mi vadí tá plastiková sieťka, čo je na niektorých vložkách. sa mi totálne z toho "zadusila" pokožka... ale inak, bolo to na porazenie...

usiko

levica ma recht...bavlnene nohavicky, take toho typu boxerkoveho, co sa nezarezavaju, mat kvalitne vlozky neparfumovane.....a casto vymienat.....

mne sa stava, ze to mam tam podrazdene, ale to preto, ze sa holim a je to podrazdene aj tak...

levicaaaaa

ako som už písala, dosť záleží aj od vložky. dnešné vložky sú nesmierne tenké, diskrétne a ja vložku fakt pri nosení necítim. možno treba skúsiť lepšiu značku...

ale veď jasné, každý používa, čo mu vyhovuje...

meggy, a aké nohavičky ty nosíš, že nie na vložku? nepovedz, že tangáče... :/

hviezdička

ty si asi z nejakej inej planety,lebo na všetko reaguješ, vo všetkom máš skusennosti, ty použivaš všeto a nič ti nie je.Odkiaľ čerpaš informácie, povedz aj mne. Každa žena je individulna. Už to pochop

meggy10

kazdy pouziva to co mu je najviac pohodlne ja tampony uzivam vkuse 5 rokov a niesom az taka blba zeby som si ho zabudla vymenit, alebo dlho mala v sebe, ani neviem ze mam menzes, nemam vsaetko dole od krvy. a ked mam vlozku, je to horsie ako plienka, neviem vadia mi tie kridielka aj vsetko okolo toho a nemam rada este nohavicky typu na vlozky. ale niekto ich ma rad, lebo mu vyhovuju.

usiko

aluska, zodpovedna pri pouzivani tamponov? pouzivanie tamponov je nezodpovedne samo o sebe...nazor lekarov, nemam to z prsta....

aluska

hviezdicka pouzivam tampony uz hadam 7 rokov a hento sa mi nikdy nestalo..ked to niekto nevie pouzivat a nie je k vlastnemu telu aspon trochu zodpovedny..tak nech to radsej nepouziva