Vyhodnotenie súťaže o svieže jarné novinky proti starnutiu pleti od Yves Rocher

Počas minulého týždňa ste sa mohli zapojiť do súťaže o prírodnú kozmetiku, ktorá pomáha proti starnutiu pleti a vráskam. Pozrite sa, kto patrí medzi troch šťastlivcov, ktorí získali tento kozmetický balíček od Yves Rocher.

Správna odpoveď

Správna odpoveď na súťažnú otázku "Extrakt z akej rastliny je základom pre prémiový kozmetický rad Anti-Age Global od Yves Rocher?" bola odpoveď 1 - "orgován".

Nie ste si celkom isté, aký typ pleti máte a čo jej chýba? Pomôcť vám môže aj špeciálna prístrojová diagnostika. Zaberie len niekoľko minút a výsledky vidíte hneď. V predajniach Yves Rocher si môžete dať otestovať pleť úplne zadarmo - zoznam predajní, v ktorých poskytujú túto službu a princíp fungovania prístrojovej diagnostiky, nájdete v článku:


Vyskúšali sme prístrojovú diagnostiku pleti - ako funguje a čo pomôže pri prvých vráskach?


Ceny a výhercovia

Balíček kozmetiky Anti-Age Global od Yves Rocher získavajú títo 3 výhercovia:

  1. Zuzana S., Bratislava
  2. Vlado S., Bratislava
  3. Ondrej M., Dlhé Klčovo

Ilustračné fotografie produktov nájdete v priloženej galérii.

Ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili do súťaže a výhercom srdečne gratulujeme!

Výhercovia boli upovedomení aj prostredníctvom e-mailu.

Úplné znenie všetkých pravidiel súťaže sa dozviete na Pravidlá súťaže, kde nájdete aj Úplný štatút propagačných, reklamných a marketingových súťaží a Skrátený štatút k tejto súťaži. Ďalšie informácie k súťaži sa dozviete v článku Súťaž: vyhrajte svieže jarné novinky proti starnutiu pleti od Yves Rocher.