Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

michala1212

assaabloy

ano ,videla som ten cennik,no ja som z LM a do KE mam dost od ruky,treba chodit aj na kontroly hned po opke..

Mona6

Usko1Us
No pravdupovediac som takú bolesť nečakal. Včera to bola sila, aj som chvíľu lutovala, že som sa na to dala, ale už je to lepšie a zajtra bude ešte lepšie cíti. A konečne mám prsiaaaaaaaa...

mahulienka

Titten
Mam ich pod svalom
Ked som bola na prvej konzult., tak som mu vravela, ze chcem 400 okruhle, no ze tie mi nemoze dat, lebo by tam bolo mozne, vytvorenie dvojiteho prsa, a na vacsiu velkost napr. tych 600, som vtedy nemala dost miesta. Tak mi dal tie 445 anatom., no a teraz na kontrole mi povedal, ze uz ten prsnik je pripraveny na vlozenie vacsieho okruhleho impl., s tym, ze mi ho cely vyplni.

Titten

usko1us,

ja som mala s hojenim ozaj stastie, bolesti minimalne, pricom hned lieky zaberali, na 3-4den uz ani lieky netrebalo. Ruky som mohla dvihnut asi po 10-12dnoch uz lepsie, ze aj cez hlavu veci som obliekala.
Drz sa zajtra a potom napis

Mona6, gratulka, potom sa tesime na fotky