Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Sandritta

LiluM3,
Kludne sa pytaj, bola som vyse tyzdna na dovolenke, tak som sem nechodila...

nika2008,
Super 350ml! Ked si dobre pamatam tak Ti navrhoval 290ml?
Budes urcite spokojna :)

Baby co ste po tak gratulujem!

Inak ja som uz cez pol roka po a musi povedat, ze mi dost zmakli teraz tie posledne tyzdne. Prska uz ulozim do akejkolvek podprdy co som predtym nemohla, aj bikiny mi uz pekne sedia, aj na dotyk je to uz uplne ine. Tak sa z toho vytesujem. To len take male povzbudenie pre ostatne, lebo ja uz som ani nedufala ze zmaknu, ozaj tomu treba dat cas!

Olesya

Ahojte. Mňa čaká operácia koncom septembra. Musim si ešte ale vybrať veľkosť. Samozrejme dr je za menšie, ja by som chcela väčšie, ale nič vulgárne. To je dilema:-) ja som dosť tenká síce, prsia mám také B možno slabšie B...trochu povolené.chcela by som vyplniť hlavne, čo tam chýba. Dr navrhuje 250ml, na moje naliehanie 275 a poznačil si aj 300, ale to sa mu zdá už dosť...
A ešte si môžem vybrať či okrúhle alebo anatomy, no tiež má všetko pre aj proti...no asi pôjdem do okrúhlych...

cuculka

estella
ahoj ja som rok po opke a stale mam tieto pocity:) je to uplne normalne a velmi individualne musi sa proste natiahnut koza.. a ked povoli tak potom to bude ok.. som si pisala s kockou ktora az po 3r citila vsetko normalne, ine baby to zas maju po pol roku secko ok.. tak neboj len cakaj:))

Estella

ahoj babenky. mám otázočku. už som presne tri mesiace po opke prs pod sval. veľmi spokojná. no veľmi ma znepríjemňuje pocit, hlavne pri tomto ohavnom počasí, že prsia od bradavky dole mám oveľa studenšie ako od bradavky hore :). normálne sú inej teploty ako ostatná časť tela :)... Je to normálne?
tiež sú dole dosť necetlivé na dotyk, ale to je ešte asi v norme za takú krátku dobu. Ďakujem za zdielanie vašich skúseností.

B.Z.

Táto téma má už pomaly 100000 príspevkov :-)

Zakladateľka témy by mohla dostať aspoň nejaké eurá za to, že jej téma je najnavštevovanejším a má toľko príspevkov.

Len som sklamaný, že zrejme každá druhá slovenka má umelé prsia :-(