Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

usko1us

menndy
sa mi zdá že máš 400ml ako mám mať ja. nezdajú sa ti obrovské? aké si mala prosím ťa rozmery pred? ja idem v sobotu o týždeň, bola som pre 400vky okrúhle na 100% rozhodnutá, ale ked sa tu baby nemôžu s nimi stotožniť a zdajú sa im veľké aj menšie veľkosti tak už aj ja mám zase strach, aby som nemala balóny pod bradou :-) aj ked už ich mám zaplatené.. možno by sa to ešte dalo zmeniť... Dakujem

ivetka58

andrea1996
myslela somz e sa chodi po 4 tyzdnoch.ja som bola operovana v gb a tu kontrola po tyzndi ,4 a asi 3 mesiacoch :)

andrea1996

ivetka58

ja som po operácii mala celú ruku stŕpnutu, nemohla som poriadne hýbať s prstami. Teraz sa to už trochu zlepšuje síce ruku mám stále stŕpnutú. Doktor mi povedal, že to môže trvať aj niekoľko mesiacov. Mala som si kúpiť B vitamíny.

ivetka58

andrea1996
ahoj,lekar ti co na to hovori?som si myslela ze uz 4ty tyzden by som mala byt fit ,hmm asi moc chem :)Ja sa stale sledujem ,nespala som tuto noc dobre ,mam stale divmny pocit v lavom prsku a aj okolo jazvy nejake tvrde ,bojims a ci to nie je kapsularna kontraktura :(
Dnes idem na kontrolu poobede tak drzte palce pls.
DALA SOM FOTO

andrea1996

Tak ja budem už 7 týždňov po operácii a ľavú ruku riadne nezdvihnem.Ľavý prsník ma stále bolí, páli a zdá si mi aj trochu väčší.

nanka

no tak stále sa mi zdajú väčšie, ale začínajú mäknúť a klesať, 3.8. budú 3 mesiace tak uvidím ako sa zmenia. Doktora sa spýtam aj na tie možnosti, aby som vedela pre každý prípad.
Bola by som ochotná to podstúpiť ešte raz.

hankab

Idem na opku v októbri a budem mať anatomické implantáty NAGOR 270 ml (xf2: šírka 11,5 cm, výška 12 cm a proj. 4,5. Nenájde sa tú žiadna, ktorá už má takéto implantáty?

bibi13

Vanes

Hej, aj mne hovoril, ze natierat bud kalciovkou a lebo nejakou mastickou.. a vraj uz netreba prelepovat.. len somsa ho zabudla spytat, ci netreba prelepovat nejakymi silikonovymi naplastami alebo niecim podobnym..