Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

so.nickaa

ALL

teda mam na mysli znacku VICTORIA'S SECRET. Mate niektora skusenosti s velkostami ich plaviek? lebo mne vyslo podla merania ze vrch mam mat 34B..a pritom C podprsenka mi je mala..moze to byt? Ci v plavkach je to inak ako v podprsenkach? Prosim poradte mi ak niektora viete, postovne je tam dost vela, chcela by som aby mi to sadlo :-/

so.nickaa

ALL

Kočky ako to riesite s plavkami? Ked nosite cojaviem podprsenku D plavky si kupujete Lka? alebo o cislo mensie?
Lebo niektora kocka tu spominala ze je lepsie mat o cislo mensi vrch..a kedze si chcem plavky objednat cez net..neda sa to skusat:-/

so.nickaa

MirusQa555

Dakujem pekne, veru, doktorko je kuzelnik:))
Nezachytila som sice ku komu ides, ale neboj..urcite to dobre dopadne:)

Matulka23

anonym76

Ahojky :) v papieroch mám napísane toto:
Mentor 295ml, Medium Height, Moderate Plus Profile, anatóm, pod sval, prsnou ryhou.... inak na fotke v galerke mám napísané 395ml je tam chyba to by som mala riadne bomby :D mám teda 295ml :)

Inkaa

Kocky po akom dlhom case vas prestal boliet chrbat a kedy ste boli uz vystrete?Ja som tyzden a pol po operacii a chrbat a strasne boli.Vystriet sa nemozem,lebo ma stahuje ta podprsenka.

Jany7543

Zoe
poslala som par foto dneska zajacikovi cize mozno uz zajtra ich nahra do albumu a dala som aj zboku foto tak mozes pokukat :) NO ved aj mne okruhle navrhoval 330ml myslim ked som to pocula som skoro odpadla ..:D takze ja som si zato dala anatomy lebo som chcela viac ...:D a takto mam 390ml ale nezdaju sa mi vobec velke .... urcite pojdem do vacsich ale to je hudba dalekej buducnosti , snad :D

assaabloy

M.i.r.u.s6
ahoj mne sa to stalo tiez, zakazdym som si myslela ze som spalena slnkom ale chytilo mi to iba dekolt a lice a celo.Dekolt je velmi jemna pokozka. asi tri roky som zila s tym, ze som sa zakazdym spalila ked som bola na slnku, ze som nejako nedavala pozor, alebo toho slnka v ten den bolo privela...nakoniec bola som s tym u lekara, vraj je to alergia na slnko. ta sa ZISKAVA. da sa to liecit ale dost zlozito, ved skus nieco vygooglit. mne solarko nevadi, ale slnko iba v tychto partiach ano :( skoda, slnko opaluje krajsie si myslim.tak tolko mojej skusenosti s tym.

MirusQa555

so.nickaa

Blahozelam k novim cicuskam:))

Mas byt na co hrda a doktorovi len podakovat,odviedol fakt dobru pracu:))

Len dufam ze aj ja budem spokojna a ze vysledok bude aspon trosku tomu tvojmu podobny:))

MirusQa555

ivetka58

Ja si to tiez myslim.

Nikto si myslim sa nema pravo starat do nasich zivotov,hlavne ked nas nezivia a nestaraju sa o nas.

MirusQa555

smejo251 angie77

Dakujem baby za odpovede.
Juuuj ale som si vydychla,lebo ja som citala zasa ze dve dni pred opkou a dve dni po opke by sa nemalo fajcit,ale to by som ja nevydrzala:))