Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

zoe23

so.nickaa

ano dikes :)myslim ze aj mladek bude rad ze som to zmenila na anatomy :D
Boze tie dni idu tak pomalyyyy...

so.nickaa

Zoe23

Dakujem Zoe:) takyto kompliment vzdy potesi:) ano to je jeho mail..vidim ze aj ty ides na anatomy, tak drzim prsty;)

zoe23

Jany7543

dakujem :)
no viesco, ako mne sa pacia okruhle velme ale potom jak tu pisali baby ze sa im zdaju velke, tak som nejak zneistela, a potom mi aj iny doktor hovoril ze pri anatomoch bude menej vidiet asymetriu a potom som sa zas do zrkadla na seba pozrela a ja mam take kostnate tie klucne kosti a celkovo hornu polku tela chudu aj ruky, tak si myslim ze na mne lepsie ukazu anatomy ako okruhle. Sranda ako som o anatomoch nechela ani počut doteraz a teraz to idem zmenit. Ale aj mladek sa netvaril nejak nadsene ked som chcela okruhle 360ml. On by najradsej 300 mi dal :D Takze asi tak. No som zvedava co mi na to povie on. Inak aj ty mas krasne prská, velmi, este by si mohla aj foto zboku dat aby bolo vidiet profil :)

anonym_76

Jany7543
ahoj, prosim Ta ktory typ mentorov presne mas? chcem si vyhladat, aky mas rozmer implosov, take by som chcela...dakujem

zoe23

so.nickaa

peknucke mas prská, dobre ich ten mladek urobil :)
Inak prosim ta, na neho je ten mail mladek@avelane.com ?? idem definitivne menit okruhle za anatomy...

Titten

Ivetka, Mirushqa,

ja som to v rodine povedala len rodicom a svokrovcom, lebo sa starali o deti, tyzden po opke.
A este sestre, lebo som sa chcela poradit o anesteze a rizikach a liekoch, ona pracuje ako anesteziologicka.

Inak ale z rodiny nikomu, najma babky by to nepredychali.
Velmi ma prekvapil otec, co mi povedal, ze ja jediny nie som proti, lebo po tych kojeniach si uz ako chlapec a vobec nic tak nemas.
On je taky zlaty priamy, ze aj super sa s nim nakupovalo, vzdy vedel aj skritizovat. Tak mi uznal aj po operacii, ze sa mi prsia aspon nejake pytali.
Mama to vzala tak normalne, aj ked frflala ze zbytocne sa necham rezat a stoji to kopec penazi.
Muz ma podporil, lebo vedel, ako ma trapi co po porode mi tam ostalo.
A svokrovci boli sice sokovani, ale rozdychali to asi do 5minut a potom uz svokor bol zvedavy na vysledok :D
V praci to nevedeli a neviem, ci si nieco vsimli, lebo v tom skafaci je to stiahnute dost, ale tak tvarim sa, ze zohnala som super pushupku tak kukajte...ved nikto sa ma priamo nespyta, ci mam silikony. Nevyzeraju umelo, mam anatomy ani nie su prehnane velke. Mozno 2 vypchate podprdy by tento efekt zvladli.