Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

romi

nanka
asi tak isto...
v pondelok to bude 7tyzdnou.ja viem ze je to zavcasu ,ale baby v mojom okoly sa vytesovali hned od zaciatku a ani ich nenapadlo ,ze dat von.ja som sa po dvoch tyzdnoch uplne zdepkovala a sice si zvykam fyzicky ,v hlave to tak nieje.ja viem ,ze si mnohe pomyslite,ze ked si nebola vyrovnana tak na co si sla... ale ani ja som nevedela ,ze niesom vyrovnana.bola som uplne namotana na to ,ze to bude super,lebo moje kamosky to tak mali a aj pri tomto fore som sa nechala strhnut davom s pozitivnym pocitom.neviem co mam robit ,je mi luto ,ze som podstupila narkozu a ked si ich dam von tak znovu...penazi,a hlavne mojich prs,ze ako som im dala zabrat a ako budu vyzerat.ked som doktorovy povedala ,ze keby mi potom spravil modelaciu tak ma odbil ,ze "no neviem vo vasom pripade ,ked to takto znasate". ja som chcela prsia ktore budu mat spodny objem a nie vrchny ,a to mi hrozne vadi ,ze su ako dve torty.pripadam si ako nafukovacia baba.su pekne ale nie na mne.proste neviem ich prijat za svoje ....a mam si na to zvyknut?

nanka

romi,

tak UPLNE si vystihla moje pocity. ako dlho ich uz mas vlozene? ja revem tiez stale. to je taky pocit bezmocnosti, ze neviem co teraz s tym. urcite budem revat aj u doktora, lebo sa neviem udrzat, a ocakavam takuto nejaku podobnu reakciu, ako tebe dal tvoj doktor. ja som uz asi 100% rozhodnuta, ze pojdu von. Len neviem, kedy je to dobre dat urobit, ci hned teraz kratko po opke, alebo chvilu pockat.

bibi13

Matulka23

Ahooooj.. som na teba dnez myslela, ze si sa dlho neozvala. Niee, ja som na materskej.. do prace az za rok..;)) ja mam robit na jazvy repickovy zabal, prelepovat a nasadit podprdu.. v piatok idem na oslavu a som sa pytala, ci mozdm dat inu podprdu, tak sa najprv zasial, ale potom povolil. Ze na chvilku mozem.. ale nakoniec som zohnala koselu, tak si skafac necham.. mas este opuchnute prska? Lebo ja este na niektorych miestach hej a uz sa tes, az sa to vsetko zahoji, lebo teraz ich pekne nemam..;( ale verim, ze coskoro sa zacnu formovat do finalnej verzie, aj ked to este nebude uplne finalna verzia..;))) pisem jak tatar.. ja musim ist este na kontrolu zase v utorok, lebo tie vnutornestehy vychadzaju von, nepacia sa mojmu telu..xi..no a musi mi to vraj popozerat a odstranit a potom snad na kontrolu az po troch tyzdnoch.. ale to utieklo, dnes je to tri tyzdne po opke.

barbora10

baby ja som v soku,ze niektore chcete riesit vybratie implantatov po tak kratkej dobe.ved to som ani ja za tak kratky cas nebola s nimi stotoznena i ked ja som to psychicky zvladala super a tesila sa z nich.jednoznacne vydrzte,to je sila zvyku,to sa zmeni a prsia sa vam prisposobia,nie vy im ako je to kratko po operacii.samozrejme ak nebudete ani po roku s prsiami a s tou velkostou zmierene,tak to uz zrejme bude problem,ktory treba riesit,ale po tak kratkej dobe urcite nie.vydrzte,hlavu hore!ja ani neviem,ze mam implantaty a to som mala tiez dva tvrde kamene.

romi

nanka
prisla som sem po dlksom case a citam teba...
mam tiez dilemu ci vybrat implantaty. nemam ich az tak velke ,ale mam tiez vysoky profil az 5,6 a tiez mi hrozne vadia.su sice krasne ,ale psychika mi dava zabrat ,preto sem radsej chodim menej ,lebo sa neviem z nich vytesovat.su hrozne tvrde a neprirodzene ,ked som oblecena tak je to ok,ale ked sa vyzleciem tak sa mi chce revat a pri sexe revem pravidelne.doktor ma tiez odbil,ze nevie co sa mi nepaci ,ze mozem byt rada ,ze mam bezproblemove hojenie,co tiez nieje celkom tak.mynuly tyzden my vysiel vnutorny steh a teraz tam znovu nieco tlaci ,mam tam taku gulku vnutri pri stehoch.bol z toho v soku ked som sa tam rozrevala ,ze sa mu to este nestalo .pripadam si hrozne.cakala som ,ze sa budem vytesovat a taketo pocity so vecakala ani v najhorsom sne.

Matulka23

Bibi
a čo sa týka toho spania na boku tak už aj ja mám také nutkanie sa otočiť na bok ráno ako som sa zobudila tak som to skúsila no a len jemne som sa otočila a hneď späť nedalo sa začalo to tak divne bolieť a tak ako keby pichať :/
pýtala som sa dokyho a on hovoril, že je ešte skoro, že to uvidím sama kedy mi to telo dovolí to každý to má inak aj na opalovanie som sa pýtala, že dva mesiace po opke môžem, ale mať ešte podprdu a ešte som sa pýtala či si mám na jazvičky niečo natierať lebo hneď po opke som si kúpila Contratubex-niekto tu písal, že to je dobré a doky mi to zakázal, že sato môže tým zhoršiť.... našťastie som to nezačala ešte natierať bála som sa, keď som to nemala potvrdené, povedal mi, že si to mám natierať obyčajným detským krémom a krúživými pohybami masírovať

barbora10

Susy1982

ee:(je to horsie.skoda toho,lebo tvarovo su take krasne.ale ja teraz aj dost cvicim,takze asi je to aj tym,ze tam mam malo tuku a k tomu aj ten ubytok zlazy,takze co narobim.ale tak ja uz som zmierena s druhou operaciou,takze uz vydrzim.

dievcata,ktore mate od cervena aj nostek?myslim,ze vas tu bolo viacej.chcela by som vidiet nejake foto pred a po.zatial co som videla od neho nosteky,tak super,pacia sa mi.uvazujem ze si to dam v jednej narkoze...