Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

so.nickaa

Jany7543

Vies ako pri mne oci prevracal?:) ked mi vysvetloval ze to tam proste nevijde a ja som len ticho bola ked ma kreslil a taky zufals vyraz a on ze vy ste z toho nestastna ze? A ja som mu povedala ze tak chcela by som taku velkost aby ste ma tu o rok nemali zasa na reoperaciu, lebo sa poznam. Po operacii moja prva otazka sestricky bola ze kolko mi dal( lebo na telo mi fixkou napisal 345 a 300 alebo 390 a 345 a ona mi povedala ze mali str elasticku kozu ze sa vam voslo 440 a 390 a ja ze cozee super. Doktorko mi potom prisiel na izbu ze mi povie tu spravu a ja ze uz to vieem:) tak sa uskrnal:)

bibi13

Viktoria21

Ja sa mozem uz teraz osprsit, ale rany len vodou.. takze sa teesiiim..;))))
Ja som sa ho pytala, kedy mozem spat na boku a on mi povedal, ze po 4 tyzdnoch.. ale na dalsi tyzden sa este spytam, pretoze uz mi telo sa mi telo pyta ist nabok, potom mi v hpave zablika stop anostavam na chrbte..;)))

Jany7543

Sonicka
no ja neviem ci sa zmenili ale nemám pocit že sú veľké ... jasné že väčšie ako boli ale nie sú vôbec bomby také prirodzené ... včera keď mi vyberal stehy tak sa ma pýtal,že ako a ja že dobre ale malé ta len oči prevrátil :D Nie ja som nemala nafúknuté bruško ale baby tu písali že po opke sa to stáva , ale teraz mám pocit že mám brucho dajaké väčšie ale to podľa mňa aj zato, že skafander ti tak sťahuje vrch že brucho vyzerá tučnučké pri ňom :D Dreny ma neboleli už po tom všetkom len to je také nepríjemné .... tak áno aj ja som rada ale stále ma to bolí už chcem byť zahojenáááá :-/

so.nickaa

Jany7543

A este sa chcem spytat, bolelo ta to vyberanie drenov?
Inak som rada ze to takto zvladas bez komplikacii, lebo mna velmi mrzi ked si tu sem tam precitam ze su baby nespokojne s vysledkom alebo ze maju nejake zdravotne problemy:(

so.nickaa

Jany7543

Ahooj:)
No este lezim na izbe a cakam lebo operuje( musi mi este dreny vybrat) ale nevadi lebo aj tak az o tretej vedia po mna prist. Citim sa celkom v pohode len ked vstavam tak to tak taha, pobolieva a lave prsko tiez stipe, picha..ale ked chodim je to ok len ma chrbat boli:) asi z tolkej vahy...ale ked takto lezim v posteli nebolo ma nic( zaklopem) inak prska sa ti zvacsili alebo zmensili od opky? Ja som si svoje este nevidela, dufam ze nezazijem sok ze su velmi velke..a inak aj ty si mala take mierne nadute brucho? Mna to tak stve:(

Jany7543

so.nickaa

Ahoj moja no čo ako sa máš ? Ja som bola včera na stehy a pohoda , povedal, že sú krásne aj jazvy aj prsia ...ale mám pocit, že to hovorí každej :D Dneska som prvý deň v práci zatiaľ celkom zvládam len som dosť unavená, bolí chrbát a pichá ma v pravom prsku akoby som cítila ten vnútorný steh .... aj rána sú pre mňa dosť ťažké, ťažšie sa mi stáva, prsia sú stuhnuté ale potom to rozchodím a je to lepšie :)

bianka77

kosta123

tu to centrum v ZA,na stranke nemaju ale urcite robili aj prsia
www.estetikmed.sk

tu je ten MT
www.navstevalekara.sk
On ten dr.chodi na viac miest tak najlepsie sa snim dohodnut....neviem,aspon skus,ked to chces tak rychlo,ale cenu netusim....
tie vrutky to sa este len rozbieha...tak to som nenasla.Ale v podstate on ti bude vediet povedat.