Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

VeroNika81

Ahojte baby, chcela by som sa spýtať na kliniku Avelane v Nitre. Či ste spokojné so službami, s doktorom Mládekom atď.. Chcem si dať zväčšiť prsia, najlepšie v Nr. Ďakujem

anna.m

tak ja idem dnes nato. vecer som nemohla zaspat,srdce mi busilo. teraz som nevyspata a smadna. Uz mam aj strach nech vsetko dobre dopadne. som.zvedava hlavne na ten prvy pocit po operacii,na tie tlaky na hrudi. ale ked ste to uz tolke zvladli tak to zvladnem aj ja....

mulatka

ahojde babenky vie mi niektora poradit ked mam jeden prsnik nizsie a potom aj bradavka je nizsie aj je vacsi je to chyba doktora lebo je to vidno a on mi povedal ze to sa neda rovnako urobit prsnik ale ako mozem mat jeden hore a druhy dole a vacsi

barbora10

Tmooshka

myslim,ze 6tyzdnou pockat a potom pomalicky zacat.este sa nenatahovat s cinkami,ale myslim,ze kardioi a cviky kde nenamahas rsne svaly mozes...

Tmooshka

Este mam jednu otazku :) kedy ste zacali znova aspon zlahka cvicit? Myslim tym aspon bicykel stacionarny, kde sa neopieras rukami, alebo proste volaco... Hocicoooo :)) Mna to uz fakt taha do fitka :( idem sa zblaznit z nic nerobenia, svaly su pomaly fuc a tuk sa veselo uklada :))

Tmooshka

LiluM3, ja mam tiez velmi citlive bradavky a mne pomaha, ked si chvilu drzim prsia sama a natieram si ich stale kremom :)) mam dost napnutu kozu a teda aj bradavky, ale uz to ustupuje... Ja uz mam druhu podprdu - lipoelastic unique a je to neporovnatelne prijemnejsie v nej, ako v tej povodnej hrozostrasnej hnedej :)))

Serena, dakujem velmi pekne za rady ;)

LiluM3

henka88
Fiiha :-/ no tak to radšej zbehni, aby nebol nejaký problém. Tak vďaka moc za obšírne vysvetlenia, ja som teda zvedavá čo bude utorok na kontrole. Vďaka ešte raz :)