Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

viktoria21

bibi13
no takze uz necitis teraz taku tazobu na hrudniku?to ma tesi uz chcem byt aspon nejako mesiac po opke:Dale dneska som bola aj na dlhej prechadzke,len som sa riadne unavila:D:D

viktoria21

bibi13
no takze uz necitis teraz taku tazobu na hrudniku?to ma tesi uz chcem byt aspon nejako mesiac po opke:Dale dneska som bola aj na dlhej prechadzke,len som sa riadne unavila:D:D

bibi13

Viktoria21

Ja teraz v stredu budem 3 tyzdne po opke.. prsia uz skoro necitim, len ked sa zabudnem a spravim prudsi pohyb.. ale snazim sa.. nebooj, to odlepovanie neboli nejako strasne.. len je to neprijemne.. drenh ta boleli? Mna ani nie.. skor neprijemne..

bibi13

Vanes

Aj ja som mala trocha krvi.. a ked mi to prelepil, tak zase som tam mala taku vodicku s krvou.. v utorok idem na kontrolu, da mi dole laukoplasty a uz sa budem moct koomplet cela osprsit.. jooj, ako sa ja tesiim..

viktoria21

Bibi13

No presne to pichanie mi uz prestava-to ma moc tesi.Takze teraz ich citis tazke uz len hlavne vtedy ked si das dole podprsenku?A na kontrolu ides na druhu?Ja tento utorok idem na prvu kontrolu,dost som zvedava ci mi to vsetko uz podava dole,dufam ze ano.Len sa bojim toho odliepania moc to bolelo?Ale zvladnem to,podla mna to nebude viacej boliet ako ked mi daval dole po operacii dreny :)A ako uz aj pracujes?2 tyzdne si presne po obke?

vanes

viktoria21, no to som rada že si v poriadku, neboj ako náhle ti to odlepí bude ti lepšie.tú tažobu na hrudi mám stále síce o niečo menšiu ale mám.vstávam už bez problémov, bolest žiadna,aj v noci už v pohode spinkám.ja už idem zajtra do práce.dúfam že to zvládnem, aj doma už robím lahšie práce, snažím sa nič tažké nedvíhat,a hlavne nenapínam prsné svaly.ja mám len taký problém, že ako mám rez okolo toho jedného dvorca, tak sem tam mi vytečie trocha krvi od tial, ale volala som doktorovi a vraj je to v poriadku, ze vraj sa tam len uvolnila tekutina, ktorá sa tam nahromadila pri šití.vo štvrtok idem na druhú kontrolu,tak dúfam že mi už vyberie štichy a budem sa môct osprchovat. neboj za také 2-3 dni už nebudeš ani tak unavená ako teraz, to prejde a aj to už nebude tak tlačit, len sem tam občas také pnutie.ale bolest už žiadna.tak dúfam že to budeme mat všetko ok.daj potom vediet ako bolo na kontrole, ja som sa pýtala že čo už môžem robit a povedal že skoro všetko len nedvíhat tažké veci.

viktoria21

Matulka23
Ahojj tak sa citim lepsie,uz ma to aj menej picha pri tom hrudniku,prve dni to bola riadne neprijemna bolest,ale teraz ma to sklbne sem tam.A ty to teraz ako mas moja?Vsak kazdym dnom ich clovek bude citit menej az po nejakom case uz ich nebudem vobec vnimat ze su take tazke?Lebo jedine co mi este vadi je ten stahovaci pas a ze su mi tazke inac sa citim uz super:)

viktoria21

Vanes
NO ahoj moja zlata Vaneska:)
Tak citim sa uz lepsie,teraz som 6 den po opke.Uz mi aj to pichanie neprijemne v hrudniku blizko ramena prestava,nie je uz aspon take caste.ALe ked menim polohy,tak ma tam sem tam pichne este.Stale si neviem zvyknut na tu zataz.Ale citis ich uz aspon trosku lahsie ako prve dni?Mne dost este vadi ten stahovaci pas co musim mat den a noc,citim sa moc stiahnuta,ale do prvej kontroly ho musim este mat.Myslim,ze po prvej kontrole mi ho da uz dole.A som rada,ked vravis ze sa mi ulavi,ked mi podava dole leukoplasti,lebo som este cele oblepena.Dneska som sla s maminou na velku prechadzku- jaaj unavena som bola potom riadne:D
A to som sa z prechadzky nikdy neunavila:D Vcera som uz trosku cvicila,jasne ze len na nohy.Jasne ze musim byt riadne trpezliva,najradsej by som uz bola uplne fit a necitila ich vobec:D

viktoria21

MirusQua555
Tak na tvojom mieste by som sa radsej opytala plastic.chirurga,ci ti povoli operaciu,ked mas malickeho.Ale tak ja si myslim,ze ano ved je to uz 7 mesiacov.Radsej sa ho na to este opytaj,ked nie si si ista.
No a ten zaklad som myslela to,ze aku velkost prs mas teraz,ked ides na to zvacsenie:)Ja som mala jednicky a isla som na 375 ml,okruhle:)